פרננדס החליט לבצע מהפכה

נבחרת ישראל ערכה אימון בוקר קליל, בו המאמן הצרפתי תירגל את ההרכב הצפוי וביצע שישה שינויים: קולאוטי יפתח במקום אליניב ברדה, ורמוט יפנה את מקומו לגולסה ורמי גרשון יפתח כמגן שמאלי. בן דיין מחוץ לסגל

יום שלישי 12 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

נבחרת ישראל סיימה את הכנותיה לקראת משחק מוקדמות אליפות אירופה 2012 הערב בפיראוס מול יוון (20:45), ובאימון הבוקר הקל שערך לואיס פרננדס הוא תירגל הרכב שונה מאוד מזה שפתח ביום שבת האחרון בר"ג מול קרואטיה, אז הנבחרת הפסידה 2:1.

השינוי הבולט למדי בהרכב יהיה הצבתו של אייל גולסה על חשבון קשר הפועל תל-אביב, גילי ורמוט. האחרון לא היה במיטבו מול קרואטיה, למרות כדור נהדר ליואב זיו במהלך המחצית הראשונה, ובשל כך ייאלץ לפנות את מקומו לקשרה הצעיר של מכבי חיפה.

אבל זה לא הסוף. פרננדס מבצע חמישה שינויים נוספים: בחוד ההתקפה יפתח רוברטו קולאוטי ממכבי תל-אביב על חשבונו של הלגיונר הבלגי, אליניב ברדה. שחקן נוסף המשחק בבלגיה, רמי גרשון, אמור לפתוח כמגן שמאלי על חשבונם של יואב זיו ודדי בן דיין הפצוע.

בימים האחרונים נערכו ניסיונות להכשיר את המגן, אבל בן-דיין התלונן על כאבים במהלך האימון המסכם שנערך אמש ונטש במהלכו. כאמור, לאחר מספר התייעצויות בבוקר המשחק הוחלט שהמגן לא יתלבש כלל. 

גם בחלק ההגנתי נראה כי פרננדס קיבל את ההחלטה והוא יפתח עם 2 בלמים. את מקומו של טל בן חיים המוצהב יתפוס תמיר כהן, שישחק לצידו של דקל קינן. כאמור בצד שמאל של ההגנה ישחק רמי גרשון ובצד ימין יפתח דני בונדר על חשבונו של אלרואי כהן. בקישור האחורי ישחקו אלמוג כהן וביבראס נאתכו וליאור רפאלוב ישלים את הקישור, כאשר הוא יפתח על חשבון בלם שלישי.

הרכב משוער: דודו אוואט; רמי גרשון, תמיר כהן, דקל קינן, דני בונדר; ליאור רפאלוב, ביבראס נאתכו, אלמוג כהן, אייל גולסה; איתי שכטר ורוברטו קולאוטי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק