ערעור סביליה נדחה בשנית

הקבוצה הספרדית הגישה ערעור שני בעקבות משחק הליגה האירופית מול פ.ס.ז', בו הפסידה 1:0 בטענה כי שוערה של הצרפתים זייף את מסמכיו. אופ"א ורשויות צרפת ניקו את אדל מכל אשמה

יום שלישי 12 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
סביליה ניסתה בכל כוחה להשיג את 3 הנקודות ממשחק הפתיחה בליגה האירופית מול פאריס סאן ז'רמן או לפחות לקיים משחק חוזר בין השתיים, אבל ועדת המשמעת של אופ"א קבעה בשנית כי מסמכיו של שוער פ.ס.ז' תקינים לחלוטין ואישרה באופן סופי את תוצאת המשחק הליגה האירופית - 1:0 לפאריס. 

בסביליה הבהירו כי אין בכוונתם לנסות לדרוש ניצחון בפעם השלישית וכי הם מכירים בתוצאה המקורית מהמשחק בין השתיים, בו ניצח ננה הברזילאי את המשחק עבור פאריס.

כזכור, בחודש שעבר התלוננה סביליה הספרדית במשרדי אופ"א נגד הצרפתים על שיתופו של השוער, שלטענת מאמנו בעבר הוא בכלל אמברוייז ביאמה בן ה-29. אדל בן ה-24 שותף במשחק הליגה האירופית בסביליה בו ניצחו הצרפתים 1:0, וכן בשני משחקי סיבוב הפלייאוף מול מכבי תל-אביב, 0:2 לפ.ס.ז' בצרפת ו-3:4 לצהובים באצטדיון בלומפילד.

גם מכבי תל-אביב יכולה הייתה להנות מההפקר ולדרוש חצי נקודת דירוג נוספת וכן מענק כספי על העפלה לליגה האירופית, אולם זאת לא יקרה מאחר ואדל בן ה-24 נוקה מכל חשד ונקבע כי פ.ס.ז' התנהלה כראוי. 

בפאריס נושמים לרווחה וממשיכים ולהשתתף במפעלי הליגה האירופית ובליגה הצרפתית כרגיל. הרשויות בצרפת מסרו כי הם בדקו את מסמכיו של אדל ולא התגלה כל חשד כי מדובר במסמכים מזוייפים, כמו גם אופ"א שזיכתה את השוער וקבעה כי אין לדון יותר בנושא.

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק