פרננדס: ראיתם שיש שיפור

המאמן הלאומי אחרי ההפסד לנבחרת היוונית: "יוון מדינה של כדורגל, וישראל פחות". איתי שכטר: "נתנו את הנשמה. רצנו, נלחמנו. היה פנדל עליי ב- 100%". רפאלוב: "אנחנו כ"כ רוצים לתת הכל וזה מתסכל, כי אנחנו עושים טעויות כמו ילדים קטנים"

יום שלישי 12 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל שוב אכזבה הערב (שלישי), כשרשמה הפסד שני השבוע- הפעם, 2:1 ליוון בפיראוס.

המאמן לואיס פרננדס אמר: "אנחנו כנבחרת ישראל צריכים עדיין להשתפר ולעשות עבודה. ביוון יותר קל לעשות את זה כי הם מדינה של כדורגל, וישראל פחות. כמו נגד קרואטיה, חוסר הניסיון פגע בנו. חסרונם של שחקנים כמו בן חיים ובניון ניכרו במשחק. אני לוקח לחיוב את הרוח והלחימה החיוביים מהמשחק הזה".

"התוצאה לא טובה, אבל ראיתי היום שחקנים צעירים, אלמוג, גרשון, גולסה. צריך להמשיך לעבוד, להשתפר. אם תתנו לי לעבוד בשקט, אני חושב שאוכל לשפר את הנבחרת הזו. ראיתם שיש שיפור למרות ההפסד. מהפסדים לומדים הרבה. לא לקחנו נקודות, למרות שבהחלט מגיע לנו. אני מזמין אתכם לראות איתי את המשחקים ולדון בהם ברוגע. 

"אני מאוכזב בשביל השחקנים היום, הם עשו מאמץ אדיר. מאוכזב בשביל האוהדים. כשאני שומע את ההמנון זה מרגש אותי. כואב לי ששרקו בוז במהלכו. אני תמיד בטוח שיש סיכוי. זה הטבע שלי. אני אף פעם לא מוותר. צריך להמשיך לעבוד ולמצוא פתרונות ויש כאלה".

כובש השער לישראל, איתי שכטר, אמר בסיום: "חבל, כואב הלב. נתנו את הנשמה. רצנו, נלחמנו. היה פנדל עליי ב- 100%. גם השחקנים שהתמודדו בצד שמעו את המכה שהוא נתן לי ברגל. יכול להיות שיותר קל לשרוק נגדנו לפנדלים, אבל זה חלק מהמשחק, אולי בגלל שאנחנו נבחרת קטנה". 

ליאור רפאלוב הוסיף: " זה מאכזב מאוד, נתנו את כל כולנו. אנחנו כ"כ רוצים לתת הכל וזה מתסכל, כי אנחנו עושים טעויות כמו ילדים קטנים. יש רושם שכ"כ קל לשרוק נגדנו פנדלים. אני לא רוצה להשתמש בזה כתירוץ, אבל זה חבל. אני לא חושב שאיבדנו את הסיכוי לעלות ליורו. המלחמה שלנו תהיה מול יוון, אנחנו חייבים לקחת את מלוא הנקודות מול שאר הקבוצות כדי להישאר בתמונה".

רפאלוב בחר להתייצב מאחורי מאמנו כשאמר: "בתקשורת מדברים על לואיס פרננדס, אם הוא מתאים או לא. הוא מאמן מצוין, מהרמות הגבוהות ביותר".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק