הפועל אוסישקין לא לבד

קבוצת הכדורסל של הפועל פ"ת, שהוקמה ע"י אוהדי הקבוצה המסורים, העפילה בתהך שנה אחת לליגה א' אחרי ניצחון 55:71 על ראש העין. והאוהדים לא מתכוונים לעצור שם. "שניר צפניה: מתחילים להתכונן כבר לליגה א'"

יום חמישי 17 מרץ 2011
אסף בילגורי
&ͮbsp;אוהדי הפועל פ"ת ידועים במסירותם ופועלם הרב לטובת המועדון שלהם ולא רק לקבוצת הכדורגל. אחרי שהקימו במו ידם קבוצת כדוריד למועדון, הצליחו אוהדי הפועל פ"ת להקים קבוצת כדורסל, שאתמול (רביעי) בערב העפילה בתוך שנה אחת בלבד לליגה א'.

הפוߢל פ"ת, שקבוצת הכדורסל שלה חדלה מלהתקיים אי שם בשנות ה-80 ניצחה בקלות במשחק העליה שלה את ראש העין השכנה 55:71 והבטיחה את עלייתה, כאשר באמתחתה הפסד אחד בודד.

אנשי הפועל פ"ת רבים הגיעו כדי לחזות באירוע המרגש, ביניהם גם שחקנים פעילים בקבוצת הכדורגל של המועדון כמו גל כהן הקפטן ושניר דורי השוער, כמו גם ההיסטוריון ואוהד הקבוצה ניסים קלדרון ואחרים.

אוהדי הפועל פ"ת לא מתכוונים להסתפק בעליה לליגה א' ומתכוונים להמשיך לעמוד מאחורי הקבוצה כדי להוליך אותה, אולי בדרך שבה הלכה הפועߜ אוסישקין, גם היא קבוצת שהוקמה ע"י אוהדי הפועל ת"א.

שניר צפניה, אוהד ומנהל קבוצת הכדורסל אמר: "כרגע אנחנו עובדים על העונה הבאה. הוצאנו חוברת חבילות תמיכה וחסות ואנחנו מקווים להמשיך ולהתקדם בעונות הבאות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק