עטר הפצוע נעדר מאימון מכבי תא

אלירן עטר סובל ממתיחה במפשעה ובצוות המקצועי נאלצו להסתדר ללא החלוץ. פאביצ'ביץ' ערך אימון מלא וישחק, שחקני הנבחרות שבו לאימונים. אוהדי הקבוצה דורשים: בדרבי בשבת תשחקו עם מדים צהובים

יום רביעי 13 אוקטובר 2010
ארז דיקפלד
שלושה ימים בלבד לפני הדרבי מול הפועל תל-אביב קיוו במכבי תל-אביב לערוך אימון בסגל מלא, אבל אם לא די בפציעתו של סאבו פאביצ'ביץ', אם כי הבלם השלים הערב אימון מלא, כעת ישנו שחקן נוסף שמצטרף לרשימת הפצועים - אלירן עטר.

עטר, שכבש בכל אחד משלושת משחקי הליגה האחרונים של הקבוצה, סובל ממתיחה במפשעה ונעדר מאימון הערב של הקבוצה לצורך טיפולים. במכבי תל-אביב מבטיחים כי יעשו את כל המאמצים להכשיר את החלוץ לדרבי, כשגם עטר עצמו מתכנן לעשות ככל שניתן על מנת שלא להחמיץ את המשחק.

כזכור, אלירן עטר הוא אינו השחקן היחיד שמצוי בספק למשחק בצד של הצהובים, כשגם סאבו פאביצ'ביץ' חזר עם פגיעה ממחנה האימונים של נבחרת מונטנגרו ושוחרר ממשחקי נבחרתו. פאביצ'ביץ' סובל מרגישות בברכו ובימים האחרונים ערך אימונים חלקיים בלבד, אולם כמו במקרה אלירן עטר, במכבי תל-אביב וכן השחקן עצמו מספרים כי ייעשו מירב המאמצים על מנת שהבלם ישחק לצידו של אבי סטרול במרכז ההגנה. כאמור, הערב השלים המונטנגרי אימון מלא, על אף שהוא סובל מכאבים מפעם לפעם.

אל אימון הערב שבו שחקני נבחרת ישראל - רוברטו קולאוטי, יואב זיו, גל אלברמן ודור מלול שערכו אימון חלקי, וכן חלוץ נבחרת בולגריה דימיטאר ראנגלוב שאף כבש במשחק נבחרתו מול ערב הסעודית. יוסי מזרחי תירגל במהלך האימון את רוני גפני על חשבונו של יואב זיו בצד שמאל של ההגנה, וכן ניסה את דור מלול כמגן ימני על חשבונו של קלמי סבן. במרכז הקישור תורגלו יחדיו גל אלברמן וג'יבריל סידיבה.

מעבר לצד המקצועי במועדון, גם אוהדי הקבוצה נמצאים בהתרגשות שיא ותחת לחץ כבד. בימים האחרונים התעסקו האוהדים בתלבושת הקבוצה מאחר ובארבעה משחקי ליגה מתוך חמישה שיחקה הקבוצה בתלבושת בצבע בלבן. אוהדי מכבי ת"א דורשים לחזור ולשחק בצהוב-כחול, צבעי המועדון, והנהלת המועדון צפויה לקבל את בקשת האוהדים ולשוב לשחק בצהוב.

הנהלת המועדון פנתה לראשי ארגוני האוהדים בקריאה לקראת הדרבי להימנע ממעשי אלימות וקריאות גזעניות. האוהדים התבקשו לנהוג באיפוק ולא להגרר לפרובקציות. איסוף הכרטיסים שהחל היום בקופות בלומפילד, בוצע בסדר מופתי ויימשך מחר בין השעות 9-19 וביום ו` בין שעות הבוקר 09:00-14:00.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק