פאר העפילה לרבע הגמר ביפאן

שחר פאר, שהעפילה רק השבוע למקום ה-13 בעולם, ממשיכה לעשות חיל והבוקר ניצחה בשלוש מערכות את ריוקו פודה המקומית (215 בעולם) בתוצאה 3:6 6:1 6:3 בטורניר ההכנה האחרון לקראת המאסטרס

יום חמישי 14 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
שחר פאר ממשיכה בכושר המעולה בו היא נמצאת לאחרונה. אחרי שעשתה חיל בבייג'ין, המשיכה שחר את הכושר המצויין שלה גם בשמינית גמר טורניר אוסאקה ביפאן וניצחה בשלוש מערכות את  ריוקו פודה המקומית (215 בעולם) 3:6 6:1 6:3.

פאר, שהעפילה לרבע גמר הטורניר, הבטיחה לעצמה 70 נקודות דירוג ותפגוש בסיבוב הבא את המנצחת בין אלברטה בריאנטי האיטלקייה (89 בעולם) לבין איבטה בנסובה הצ'כית (67 בעולם).

המערכה הראשונה נפתחה ביכולת לא טובה  של פאר כאשר רדיוקו מצליחה לשבור אותה לאחר שלושה משחקונים  ולשמור על חבטות ההגשה ובכך היא משיגה ניצחון במערכה הראשונה בתוצאה 3:6.

במערכה השנייה פאר הראתה לכולם למה היא מדרוגת 3 בטורינר ו13 בעולם כשהיא פתחה את המערכה בסערה ושברה את ריוקו מספר פעמים ברציפות ובכך פאר שומרת על חבטות ההגשה שלה ומשיגה ניצחון קליל במערכה בתוצאה 6:1. המערכה המכריעה המשיכה להיות בשליטה של פאר כשהיא משיגה שבירה מוקדמת ושומרת על הגשותיה עד סוף המערכה ומשיגה ניצחון קליל בתוצאה 6:3 והעפלה לרבע הגמר.

הטורניר האחרון והנועל לעונה זו הינו טורניר המאסטרס בדוחא, אליו קיבלה פאר כרטיס כניסה כמחליפה של ווליאמס הפצועה,  מהמקום העשירי ביחד עם 8 שחקניות הטניס הטובות בעולם.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק