גודס: יהיה קשה נגד ירושלים

מכבי תל אביב תשחק הערב במלחה מול הפועל ירושלים בגמר גביע הליגה. עוזר המאמן של מכבי, גיא גודס, חוזר היום למלחה, המקום בו עבד שנתיים, ומחמיא: "הם הביאו זרים שכבר הצליחו בליגה, יהיה קשה נגדם". המלצת WINNER

יום חמישי 14 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 גמר גביע הליגה יערך הערב במלחה בין שתי הטוענות לכתר הקבועות בכדורסל שלנו, מכבי תל אביב והפועל ירושלים, שינסו לתת לקהל חובבי הכדורסל עוד מותחן ספורטיבי.

במועצת ההימורים העניקו יחס מדהים של יתרון 14 נקודות לירושלים, ויש סיבה לכך: ירושלים סובלת ממכת פציעות לא פשוטה. אורי קוקיה נקע את הקרסול והוא לא ישחק הערב, כמו גם וויל סולומון. גם שיתופו של יובל נעימי בספק גדול. מכבי הביסה בשלבים הקודמים בקלות מדהימה את ברק נתניה ומכבי ראשון לציון, בעוד ירושלים התקשתה מול גליל גלבוע ואליצור אשקלון.

גיא גודס, עוזרו של מאמן מכבי, דיוויד בלאט, חוזר הערב למלחה, המגרש הביתי שלו בשנתיים האחרונות ואמר: "עודד קטש  בנה השנה בהפועל ירושלים קבוצה מצויינת ובלי ספק יהיה קשה נגדם. יש להם ישראלים מצויינים, זרים שכבר הצליחו בליגה שלנו, מאמן מצוין, קהל דוחף, ואולם בייתי. אנחנו מצפים לעונה קשה מאוד מולם, אבל לא רק הם יסכנו אותנו".

לשאלה איך ירגיש לשחק מול הקבוצה שלו בשנתיים האחרונות ענה גודס: "היה לי פרק יפה בהפועל ירושלים, אבל המשכתי הלאה והיום אני במכבי. זה משחק חשוב מאוד בשבילנו לא רק בגלל שאנחנו רוצים לזכות בתואר, אלא כי בשבוע הבא  מתחילה רשמית העונה ונרצה להיכנבס אליה ברגל ימין".

מאמן ירושלים עודד קטש, אמר :"אוהדי הכדורסל מחכים לערבים כאלה ונשתדל לא לאכזב אותם. מכבי פייבוריטית בארץ, היא משחקת עם התקציבים הכי גבוהים, יש לה קבוצה מצויינת, אבל אנחנו באים לשחק מולה את המשחק הרגיל שלנו ואני מקווה שכאן בבית שלנו נניף את הגביע וניתן לאוהדים שלנו סיבה לשמוח".

ההמלצה: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק