גוטמן: בדרבי אין פייבוריטית

100 אוהדים הגיעו לאימון הערב של הפועל והדליקו אבוקות. עמרי קנדה תורגל בהרכב הפותח, אניימה חזר והתאמן. גוטמן הוסיף: "לא צריך לדבר יותר מדי". איתי שכטר לא התאמן אבל הבטיח: "בשבת אני על הדשא"

יום חמישי 14 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
יומיים בלבד נותרו לדרבי התל-אביבי הגדול. הכרטיסים למשחק אזלו במהירות הבזק ומחר יערכו שתי הקבוצות את האימונים המסכמים שילהיטו את האווירה עוד יותר, אבל כבר הערב הגיעו כ-100 אוהדים אדומים למתחם חודורוב, הדליקו מספר אבוקות ונפצים ועודדו את השחקנים לפני המשחק הגדול.

אלי גוטמן אמנם התפנה לשוחח בקצרה עם כלי התקשורת ואמר: "לא צריך לדבר יותר מדי. כולם מבינים את משמעות הדרבי. זה תמיד טוב לראות את כולם ביחד אחרי שחזרנו מפגרת הנבחרת".

מאמן הדאבליסטית הוסיף על היריבה העירונית: "מכבי קבוצה טובה, אבל אנחנו נבוא לעשות את העבודה שלנו. בדרבי אין פייבוריטית, קבוצה שתהיה טובה יותר בזמן נתון תנצח. מי שתהיה מרוכזת יותר תצא עם ידה על העליונה".

לאחר מכן החלו האדומים לערוך את אימון הערב ונרשמו חיוכים רבים בזכות חזרתו ארצה של וינסנט אניימה, שהתאמן כרגיל עם הקבוצה. מי שלא התאמן הערב היה איתי שכטר שהמשיך בטיפולים, אבל החלוץ הבטיח לשחק וגם אלי גוטמן היה נחרץ: "איתי יהיה כשיר. איתי נח היום וככה צריך לעשות אחרי משחקי נבחרת". 

דדי בן דיין ערך אימון קל בלבד אבל יהיה כשיר גם כן וצפוי לפתוח בצד שמאל. בצד ימין ההתלבטות עדיין קיימת אבל דווקא עמרי קנדה היה זה שתורגל בהרכב האדומים באימון הערב על חשבונו של דני בונדר. בחוד ההתקפה תורגל טוטו תמוז, אבל יש לזכור כי איתי שכטר לא התאמן ושרק אחד מבין תמוז וסהר יזכה לפתוח ב-11.

מוקדם יותר היום הפועל תל-אביב התכנסה למסיבת עיתונאים חגיגית במשרדי חברת "אקזיט", הספונסרית הראשית והחדשה של המועדון במשחקי ליגת העל. בין בעלי החברה נמצא גילי לנדאו, מי שהיה שחקן ומאמן הפועל לשעבר.

אבל עם כל הכבוד לספונסרית שחתימה על הסכם בסך 1.5 מיליון שקלים, שיחת היום הייתה כמובן הדרבי מול מכבי. איתי שכטר, שחזר עם מתיחה ממשחק הנבחרת, התבדח מעט, אבל בעיקר הצהיר שאת הדרבי הוא לא יפספס: "אני מאחל לעצמי שבסוף הקריירה גם אני אוכל להיות ספונסר. מטפלים בי לקראת המשחק, אני אהיה על הדשא בשבת בבלומפילד. מכבי לא פייבוריטית, היחסים שקולים".

חברו הטוב, גילי ורמוט הוסיף: "היחסים בדרבי תמיד שקולים. אני מאוד מאמין בהפועל ת"א ובקהל שידחוף אותנו. אנחנו באים אופטימיים למשחק, יהיה טירוף. דרבי זה דרבי ואני מקווה ששוב ננצח".

ומהדרבי בחזרה להסכם החסות שנחתם. נציגו של אלי טביב, גבי קצרה אמר: "אנחנו רואים בהסכם הזה תחילתה של דרך ומקווים שהספונסר ילווה אותנו שנים רבות". משה הראל הגיע גם כן ואמר: "אני מתרגש יומיים לפני דרבי. מי ייתן שמה שקרה ב-83 עם גילי לנדאו יקרה גם בשבת".

גילי לנדאו, בשם חברת "אקזיט" סיכם: "הפועל ת"א הייתה ועודנה אהבה ישנה שאינה תלויה בדבר. אני רואה את החיבור בין הצדדים כגאווה גדולה. הפועל כיום זה המותג הטוב ביותר בכדורגל הישראלי".

צילום: האתר הרשמי של הפועל תל אביב

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק