הילצספרגר ישוב רק בחודש מרץ

תומאס הילצספרגר שהגיע לווסטהאם של אברהם גרנט בקיץ האחרון קיווה לערוך הופעת בכורה רשמית במועדון בסוף החודש, אולם בדיקה נוספת קבעה כי הוא ייאלץ להמתין לפחות ארבעה חודשים נוספים

יום חמישי 14 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 אם לא די בפתיחה הרעה של ווסטהאם ואברהם גרנט בליגת הפרמייר-ליג האנגלית, כעת נחתה על המאמן הישראלי בשורה נוספת שתאיץ את כאב הראש. תומאס הילצספרגר, שהגיע לווסטהאם הקיץ בהעברה חופשית אחרי שסיים את חוזהו בלאציו, ישוב למגרשים רק בסביבות חודש מרץ, היעדרות של ארבעה חודשים לפחות.

כזכור, הילצספרגר הגרמני נפגע בברכו במהלך משחק ידידות של נבחרתו מול דנמרק בחודש אוגוסט, ממש לקראת פתיחת העונה האנגלית. באותו משחק הוא אף זכה לענוד את סרט הקפטן. הילצספרגר היה אמור להוות את אחד משחקני המפתח של ווסטהאם, כאשר במשחקי טרום העונה הוא היה מהבולטים בקבוצה וכבש שער ניצחון במשחק האימון מול פנאתינאיקוס. 

הגרמני קיווה לשוב למגרשים כבר בסוף החודש הקרוב, אך בדיקה מכרעת שנערכה לו במהלך היום קבעה כי הוא ייאלץ לחכות ארבעה חודשים נוספים. את העונה שעברה החל הילצספרגר בקבוצת שטוטגרט, אבל בחודש ינואר עבר ללאציו האיטלקית, שם רשם 6 משחקים בלבד. בליגה האנגלית הוא שיחק בעברו, למשך 5 עונות באסטון וילה.

ווסטהאם תחת אברהם גרנט השיגה עד כה 5 נקודות בלבד משבעה משחקים בליגת הפרמיירליג והיא מדורגת אחרונה בטבלה בצוותא עם וולבס. 

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק