חיגר: יש לציפי מוטיבציה ורצון

אובזילר העפילה לרבע הגמר בטורניר פטאיה, מאמן הכושר שלה מסביר את ההצלחה בגיל 33: היא בוגרת מאוד ויש לה רעב שזה חשוב. על המטרה: ציפי רוצה להיכנס למאייה הראשונה

יום חמישי 08 פברואר 2007
אורן קורנפלד
ציפי אובזילר ממשיכה להדהים את חובבי הטניס בגיל 33 כשהיא מטפסת שלב אחר שלב בטורניר פטאיה, תאילנד ומנצחת שחקניות מהמאייה הראשונה.

אובזילר גברה הבוקר 6:3, 1:6 ו-1:6 על איקו נקאמורה המדורגת 56 בעולם ותפגוש בסיבוב הבא את שויי פנג הסינית המדורגת 4 בטורניר ו-42 בעולם. רגע לפני שהיא נכנסת למאייה הראשונה בעקבות ההצלחות הללו, קיימנו ראיון עם מאמן הכושר שלה, יובל חיגר שמלווה אותה בתחרויות לסירוגין עם עודד יעקב.

חיגר מסביר את ההצלחות המדהימות של אובזילר למרות גילה המבוגר יחסית ואומר: "ציפי ביקשה שנעבוד איתה והולך לנו טוב. באוסטרליה היא קיבלה הגרלה קשה במוקדמות, אבל כבר אז אפשר היה לראות שהיא מלאת מוטיבציה ורצון להשקיע. היא בוגרת מאוד".

על ההצלחות בפטאיה אמר חיגר: "היא הייתה רעבה לנסוע ל-4 השבועות הללו והיא מרגישה שהיא רוצה לחבר את זה, יש לה ביטחון עצמי גבוה, וזה חשוב".

על המשחק עצמו אמר חיגר: "במערכה הראשונה הסרב שלה לא היה טוב, אבל בהמשך היא נלחמה מנטלית חזק מאוד וסיימה עם 11 אסים. בסיום המשחק היא אמרה לי שהיא לא הרגישה טוב".

על עתידה של הטניסאית מספר 3 של ישראל הוסיף: "היא בת 33 ולעולם לא הייתה ב-100 הראשונות. המטרה הראשונה שלה היא לפרוץ את ה-100 ראשונות. אחרי פטאיה אנחנו ממשיכים לטורניר בנגלור בהודו ומשם היא תשתתף ב-2 טורנירים בדרום אמריקה. רק אחר כך תהיה פגרה, אבל כבר עכשיו נראה שעם הכושר המצוין שלה והיכולת של שחר, ישראל תהנה מהן במפגש הפדרציה מול קנדה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק