רוצה לבנות בווסטהאם משהו גדול

אברהם גרנט, מאמנה הישראלי של ווסטהאם בראיון ל"מירור" האנגלי: "אני רוצה ליצור פה עתיד שידברו עליו עוד שנים". על הפסדי הקבוצה אמר: "כל ההפסדים שלנו היו מול קבוצות חזקות יותר. מול בולטון הגיע לנו יותר"

יום שישי 15 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 אברהם גרנט פתח את העונה כמאמן ווסטהאם עם המון ציפיות. גרנט, שבנה קבוצה בצלמו, קיווה שווסטהאם שלו תציג כדורגל חיובי ותהיה רחוקה ממאבקי הישרדות. אולם, בפועל פתחה ווסטהאם את העונה בצורה רעה מאוד עם 4 הפסדים בארבעת מחזורי הפתיחה.

בשלושת משחקיה האחרונים, ווסטהאם גילתה סימני שיפור ואף השיגה ניצחון גדול על טוטנהאם בבית, אולם למרות שהקבוצה שלו ממוקמת אחרונה בפרמייר-ליג, גרנט לא נשמע מודאג מסכנת הירידה, בראיון שערך ל"מירור" האנגלי.

"הפסדנו את ארבעת המשחקים הראשונים שלנו, אבל לא היתה פאניקה פה". אמר גרנט בראיון והוסיף: "כשיש לך חזון, אתה צריך להיות בטוח בעצמך. זה אומר לא להילחץ כשאתה משיג תוצאות רעות, או לחשוב שהכול נפלא שאתה משיג תוצאות טובות".

גרנט תירץ את ההפסדים: "כל המשחקים שהפסדנו היום מול קבוצות חזקות יותר מאיתנו (אסטון וילה, יונייטד וצ'לסי). הגיע לנו גם ניצחון מול בולטון אבל פיספסנו אותו. המשחק מול אסטון וילה היה הגרוע ביותר שראיתי מקבוצה שלי, אבל מאז אנחנו רק הולכים ומשתפרים ולמדנו לשחק ביחד".

גרנט שיבח את המסורת של המועדון אך אמר: "ווסטהאם הוא מועדון נפלא עם מסורת גדולה ואנשים מדברים על העבר פה. אני מכבד את המסורת של המועדון, אבל אני צריך לדאוג ליצור פה עתיד שידברו עליו עוד שנים. ווסטהאם צריכה להיות בית חם לשחקנים עם האיכויות המתאימות שרוצים להתפתח".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק