גולדהאר: שחקו כמו פרייזר

הבעלים של מכבי תל אביב הגיע לאימון המסכם לפני הדרבי התל אביבי ואמר לשחקנים: ספורטאי צריך להתרכז ביכולותיו שלו, לעולם לא לוותר, להאמין בדרך שלו, לדעת תמיד להשיב מנה אחת אפיים. מאה אוהדים הגיעו לאימון

יום שישי 15 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

 מכבי ת"א ערכה הערב (שישי) את אימונה המסכם לקראת משחק הדרבי, מחר בבלומפילד. לרשות הצוות המקצועי עמד סגל מלא. 

להבדיל ממשחקי דרבי קודמים, הפעם האוהדים לא עוררו מהומה. כמאה אוהדים הגיעו לקרית שלום והתנהגו באופן מופתי, בלי להתפרץ לכר הדשא.

שעות לאחר שנחת בארץ מטיסה מקנדה , הגיע בעלי הקבוצה מיץ' גולדהאר לאימון המסכם ונכח באסיפת הקבוצה. גולדהאר פנה אל השחקנים ואמר כמה הוא מאמין בהם ובדרך בה הם התנהלו עד כה. 

גולדהאר ציין כי ספורטאי צריך  להתרכז ביכולותיו שלו, לעולם לא לוותר, להאמין בדרך שלו, לדעת תמיד להשיב מנה אחת אפיים- והתוצאות יגיעו. כדוגמא לספורטאי מסוג זה התייחס גולדהאר למתאגרף ג'ו פרייזר (בו צפה כילד) שהיה תמיד לוחם ללא חת בעיתות הצלחה וכשלון.

לצידו של אלירן עטר בחוד ההתקפה תורגל הבולגרי, דימיטר ראנגלוב שצפוי לפתוח לראשונה העונה בהרכב הצהובים במשחק ליגה. ראנגלוב פתח בהרכב באמצע השבוע במשחק האימון של נבחרת בולגריה מול ערב הסעודית ואף כבש את השער הראשון לזכות נבחרתו. את המקום בהרכב נוכח הצבתו של ראנגלוב ייאבד רוברטו קולאוטי, ששותף בשני משחקיה האחרונים של נבחרת ישראל.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק