3 המלצות WINNER לשבת

כמידי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בשלושה משחקים מליגת הפרמייר-ליג האנגלית, שחוזרת מפגרת הנבחרת

שבת 16 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק 36: בולטון - סטוק - X (יחס 2.90)

בולטון במקום ה-12 בטבלה עם חמישה משחקים ללא ניצחון בהם היא מפסידה פעמיים ומסיימת שלוש פעמים בתיקו. בולטון תגיע למשחק היום עם רשימה של חמישה שחקנים פצועים בינהם גארדנר, שני האובראיינים, דייויס וסאמואל. סטוק מהצד השנ יבמקום השביעי בטבלה. היא בכושר מצויין עם ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. סטוק תשחק היום ללא ווילקסון וללא סידיבה. בהיסטוריה בין השתיים, סטוק היא זו שמובילה על בולטון, מה שכן, היא לא ניצחה בבולטון כבר כמעט 15 שנה. לדעתי המשחק הזה יהיה צמוד מאוד ואני מסמן כאן X.

משחק 37: וולבס - ווסטהאם - 2 (יחס 2.75)

שתי הקבוצות הללו סוגרות את הטבלה כשוולבס עם ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה כשגם במשחק בו היא סיימה בתיקו וניצחה בהארכה, זה היה מול נוטס קאונטי במסגרת הגביע. ווסטהאם מהצד השני במקום האחרון בטבלה עם חמש נק' בלבד מגיעה למשחק היום כשהיא לא מפסידה כבר ארבעה משחקים ברצף. היא מנצחת בליגה את טוטנהאם, מסיימת במחזור האחרון בתיקו מול פולהאם, רושמת תיקו נוסף מול סטוק ומנצחת בגביע את סנדרלנד. וולבס תשחק היום ללא זובאר, האנט, גוואדיורה ומויקולו. ווסטהאם תחסר את היצפרגר, בהראמי, קולינס, היינס וקורסז. ההימור שלי מעט נועז.. ווסטהאם לדעתי תמשיך עם המיני יכולת טובה שלה ולדעתי היא מסוגלת לנצח בוולבס.

משחק 39: ניוקאסל - וויגאן - X (יחס 3.20)

ניוקאסל מגיעה למשחק היום כשהיא במקום ה-15 בטבלה, היא אחרי שני הפסדים רצופים והיא חסרה היום שישה שחקנים חשובים. גוסלינג, גוטרי, טיילור, הארפר, בן עארפה וקולוצי'ני. וויגאן מהצד השני במקום ה-14 בטבלה, היא מנצחת בשני משחקי הבית האחרונים שלה והיא אחרי שלושה משחקים ללא הפסד. וויגאן תחסר למשקח היום את קלבלי ולדעתי אחרי הרשימה הארוכה של החוסרים אצל ניוקאסל,המשחק יהפוך לשקול יותר. אני מסמן כאן X.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק