נמני יוביל את מכבי לתואר השנה

ההפסד בדרבי לא אומר כלום, ומאבק האליפות עדיין פתוח. מכבי תל אביב של אבי נמני שווה תואר אחד לפחות השנה, והיא גם תיקח אותו

יום ראשון 17 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 מה אתם אומרים על הדרבי? מבסוטים מהניצחון של הפועל? עצובים בגלל ההפסד של מכבי? לא משנה מה תגידו, זה בסך הכול היה עוד משחק בליגת העל, קרב על נקודה וחצי, משהו שלא אומר כלום על המשך המאבקים בצמרת.

מכבי איננה קבוצה רעה כפי שחלק מהמבקרים כותבים היום. היא בסך הכול עשתה טעות או שתיים בפתיחת המשחק ושילמה על זה בשלוש נקודות. לא יותר ולא פחות. המשחק הבא כבר יהיה אופרה אחרת. טוב עשה אבי נמני כשהכריז שהוא האשם במצב, כי נמני יודע איך להתמודד עם הלחץ, ואם השחקנים היו חוטפים את הביקורות ולא הוא, הם היו מתפרקים.

אין לאוהדי מכבי מה להוריד את הראש. הם צריכים לעמוד מאחורי הקבוצה שלהם כפי שעשו מאז פתיחת העונה, כי השנה הזאת הולכת להסתיים עם תואר כלשהו למכבי - אליפות או גביע, הכל אפשרי. בדרבי הבא מכבי תהיה מוכנה יותר, ולא כל כך בקלות יהיה אפשר להכניע אותה.

אבי נמני בנה השנה במכבי תלכיד מצוין, ואני בטוח לגמרי שיחד איתו מכבי תדבר חזק בצמרת עד המחזור האחרון, ואולי גם תיקח את האליפות. כי מכבי השנה שווה תואר אחד לפחות והיא גם תיקח אותו.

הייתי מציע לכולם להירגע ולזכור שיש עוד שני דרבים השנה, ובדרבי הבא להפועל יהיה קשה הרבה יותר לנצח את מכבי, שעוד זקוקה לזמן מה ביחד בשביל להתחבר. כי הפועל ומכבי שוות השנה ביכולת לגמרי, והכל יכול להיות כשהן פוגשות זו את זו, ומכאן שקרב האליפות פתוח השנה מתמיד.

אבי נמני לא צריך בכלל לספק הוכחות לגבי היכולת שלו להוביל את מכבי להישגים. נמני עשה השנה צעד גדול כשהביא את יוסי מזרחי, ואני בטוח שהשחקנים שהגיעו למכבי השנה מסוגלים לעמוד במעמסה ולהוביל אותה קדימה למאבק על האליפות.תגובות

2

טלספורט בפייסבוק