אימון הפועל פת פוצץ

כ-20 אוהדים זועמים של הקבוצה הגיעו לאימון הבכורה של יובל נעים ומחו על התבוסה בדרבי ועל המינוי של נעים למאמן הקבוצה: "לך הביתה, אתה לא תאמן פה". תומר סיני: "יובל נעים יצטרך להביא תוצאות במהירות"

יום ראשון 17 אוקטובר 2010
אסף בילגורי

  יממה לאחר התבוסה בדרבי, 4:1 למכבי פ"ת והרוחות בהפועל פ"ת סוערות. כ-20 מאוהדי הקבוצה הגיעו היום לאימון הקבוצה ופוצצו את האימון, במחאה לא רק על ההפסד בדרבי, אלא גם ובעיקר נגד המאמן החדש יובל נעים.

אוהדי הקבוצה התנגדו נחרצות למינויו של נעים, לו הם זוכרים את העימות איתם במהלך משחק בין הפועל פ"ת להפועל ר"ג של יובל נעים, אז עוד בליגה הלאומית לפני שלוש שנים.

לאימון הבכורה של יובל נעים, התייצבה הנהלת הפועל פ"ת בהרכב מלא, כולל הבעלים גל חצור ותומר סיני וכן המנכ"ל אפי צפריר, שהיה בעד הבאתו של יובל נעים לקבוצה, במקומו של אלי מחפוד.

תומר סיני, אחד הבעלים של הקבוצה, שוחח ממושכות עם האוהדים שהגיעו ושטחו בפניו טענות קשות כלפי התנהלות הקבוצה. סיני, אמר בין היתר: "אני לא אחראי למה שהיה פה לפני שהגעתי. יש בהפועל פ"ת שחקנים טובים ששווים יותר מהמקום שבו הם נמצאים. אנחנו ניתן הזדמנות ליובל נעים לשקם את הקבוצה, אבל אם גם הוא לא יביא תוצאות מהר מאוד הוא ימצא את עצמו בחוץ".

סיני, התייחס גם לעתידו של דודו ביטון, החלוץ המושאל שכבש את כל ששת שערי הקבוצה העונה והבטיח: "דודו ביטון מושאל לכמה שנים ויישאר פה גם בעונה הבאה. אם דודו ביטון יעזוב בתום העונה אני יחלק לאוהדים בחינם אלף מנויים".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק