גאדיר נקנס ונזרק מהאימון

אלישע לוי, מאמן הירוקים קנס את השחקן ב-500 ד' לאחר התנהגותו בעקבות החילוף במשחק הליגה בשבת מול בני סכנין. לאחר מכן הפגין השחקן חוסר רצינות באימון ונשלח למקלחת מוקדמת. גולסה צפוי להיעדר מספר שבועות

יום שני 18 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

מוחמד גדיר לא אהב את החלפתו במהלך משחק הליגה ביום שבת מול בני-סכנין, 1:2 לחיפה בסיום, במצב של 1:1. כזכור, את שער הניצחון הבקיע יניב קטן בדקה ה-89 לאחר שדייק מהנקודה הלבנה.

אבל למרות הניצחון, בחיפה לא שכחו את התנהגותו של גאדיר ברגעי החילוף והבוקר קיים איתו מאמן הקבוצה, אלישע לוי שיחת הבהרה. לפני אימון הבוקר של מכבי חיפה הבהיר לוי לחלוץ כי ההתנהגות אינה מקובלת וכי הוא מצפה שזו לא תחזור שנית. בנוסף, נקנס גאדיר ב-500 דולרים.

כאמור, במכבי חיפה כעסו על התנהגותו של גאדיר מיד לאחר חילופו, כאשר החלוץ בחר לעלות ליציע מיד עם החלפתו ולא עבר דרך ספסל הירוקים או נכנס לחדר ההלבשה של הקבוצה האורחת ב"דוחא". עם סיום המשחק נסע השחקן לביתו.

בעיה נוספת בגזרת גאדיר צצה מעט לאחר יותר, עם תחילתו של האימון. החלוץ הפגין חוסר רצינות לטענתו של אלישע לוי, והאחרון החליט לשלוח את גאדיר למקלחת מוקדמת.

בתוך כך, במהלך היום יתקבלו תוצאות בדיקת מיפוי העצמות שעבר אייל גולסה וחומרת הפציעה תתברר. גולסה שובל משבר מאמץ ונראה כי השחקן הצעיר ייעדר ב-3 משחקי הליגה הקרובים. מי שינסה לשוב לאימונים הוא עידן ורד, שנעדר ממשחק הליגה בסכנין, כמו גם יניב קטן שלא צפוי לפתוח בשבת מול אשדוד.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק