פרגוסון מאשר: רוני ביקש לעזוב

המנג'ר הסקוטי של מנצ'סטר יונייטד, כינס היום מסיבת עיתונאים בה הוא מאשר: "ווין רוני שוחח איתי וביקש לעזוב את מנצ'סטר יונייטד". מנצ'סטר סיטי היא המועמדת המובילה לקלוט את החלוץ, שהסתכסך עם פרגוסון

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

עכשיו זה כבר לא סוד: ווין רוני, חלוץ מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, ביקש לעזוב את מנצ'סטר יונייטד. אלכס פרגוסון, מנג'ר היונייטד כינס היום מסיבת עיתונאים ובה הבהיר: "אנחנו מאוד מאוכזבים מרוני, אבל הוא רוצה לעזוב את מנצ'סטר יונייטד".

פרגוסון, לא היה מופתע מהבקשה של רוני: "אנחנו מאוכזבים אך יכולים להבין מדוע רוני רוצה לעזוב. למרות זאת, הדלת תמיד פתוחה בפני רוני והוא יכול עדיין להתחרט".

חוזהו של רוני במועדון מסתיים רק בעונת 2011/12 אבל רוני, שיחסיו עם פרגוסון עלו על שירטון, רוצה לעזוב. רוני, בכל מקרה לא ייכלל בסגל היונייטד למשחק מול בורסאספור בליגת האלופות מחר. רוני, בקושי שותף העונה ע"י פרגוסון מאז התקרית הידועה לשימצה עם נערת הליווי.

אבל אם אכן תתרחש העברת ענק כבר בעוד חודשיים וחצי, בבריטניה מעריכים כי המועמדת המובילה לקלוט את החלוץ היא דווקא היריבה העירונית, מנצ'סטר סיטי.  כידוע, במדריד כבר התייחסו לאפשרות שרוני יצטרף אבל ידעו להודות: אין לנו מקום בשבילו כרגע, התחזקנו הקיץ משמעותית בחוליית הקישור וההתקפה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק