לא לשדוד את מ.ס אשדוד

כל בר דעת מבין שפיצוץ המשחק באשדוד נובע משיקול דעת קלוקל של השופט, ורגישות מוגזמת של הקוון. אם יגזר על אשדוד הפסד טכני זה יהיה יום עצוב להגינות בספורט שלנו

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 גם אני לא מבין מה רוצים ממ.ס אשדוד, במה היא חטאה, ומדוע רוצים להאשים אותה בפיצוץ המשחק בינה לבין הפועל באר שבע בראשית השבוע. איזה פירחח משועמם הצליח איכשהו להערים על הסדרנים ולזרוק חפץ על הקוון דקה ורבע לפני השריקה האחרונה. 

אם זה היה קורה במשחק של בית"ר ירושללים נניח, השופט היה שורק לסיום וכל הפארסה היתה נמנעת. אבל מכיוון שבמ.ס אשדוד עסקינן, כולם נהיים גיבורים על חלשים, ורוצים לפסוק להם הפסד טכני.

אם אכן בית הדין הנכבד של ההתאחדות לא יגלה את גדלות הרוח הראויה ויזכה זיכוי מוחלט את ג'קי בן זקן מהעניין הזה, יהיה זה יום עצוב להגינות בספורט, וסטירת לחי מצלצלת בפניו של הפייר פליי בכדורגל שלנו. 

לא מבין מה רוצים בעניין הזה ממ.ס אשדוד. הרי המשחק הזה כבר היה ממש בסיום שלו, מה היה קורה אם השופט היה שורק לסיום? בשביל מה כל ההצגה הזאת? מה קרה? סך הכול חפץ שפגע בקוון, כבר שמעתי על מקרים קשים מזה, שלא גרמו לפיצוץ של משחק כדורגל עם כל הפומפוזיות שבעניין.

מוטב לאיגוד השופטים לשלוח למגרשים שופטים קצת יותר רציניים על פי שיקול דעת מעמיק יותר. גם הקוונים צריכים להבין שהם לא הכוכבים הראשיים בהצגה הזאת שנקראת כדורגל, אלא רק סטטיסטים בהצגה. כל תפקידם לעזור לשופט ולשמש זוג עיניים נוספות. הם בטח לא כאלה חשובים שבגללם צריך לפוצץ משחק.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק