הפצועים של ארסנל חוזרים מול שחטיור

ססק פברגאס, תיאו וולקוט וניקולאס בנדטר החלימו מהפציעות שלהם ויעמדו לרשותו של ארסן ונגר במשחק מול שחטיור דונייצק. אדוארדו דה סילבה משטחיור, יערוך הופעת בכורה מול האקסית

יום שני 18 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 ארסן ונגר וארסנל, סובלים מתחילת העונה ממכת פציעות קשה שמקשה על הקבוצה במאבקיה בליגה האנגלית ובליגת האלופות. אולם, ארסן ונגר קיבל בשורות טובות מאוד לקראת המשחק מול שחטיור דונייצק מחר (שלישי) במסגרת המחזור השלישי של ליגת האלופות.

ססק פברגאס, הקפטן הספרדי שלא שיחק תקופה ארוכה, תיאו וולקוט וגם ניקולאס בנדטר הדני, ערכו היום אימון מלא בשורות "התותחנים" ויעמדו לרשותו של ונגר במשחק מול האוקראינים, שניצחון בו יבטיח לארסנל מקום בשמינית גמר המפעל, אחרי שארסנל ניצחה את שני משחקיה הראשונים במפעל מול בראגה ופרטיזן בלגראד.

לארסנל יש עדיין רשימה ארוכה של פצועים שכוללת שחקני מפתח כמו רובין ואן פרסי, ארון ראמזי, תומאס ורמלן ובקארי סאניה, אך לפחות חלק מהפצועים חזרו למערך של הקבוצה ואלו בהחלט בשורות מעודדות.

בצד האוקראיני, השחקן היחיד שייעדר יהיה פרננדיניו, הפליימייקר הברזילאי המצויין של הקבוצה. אדוארדו דה סילבה, החלוץ הברזילאי-קרואטי שעזב את ארסנל לשחטיור לפני שלושה חודשים, יערוך הופעת בכורה מרגשת מול האקסית.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק