גילי ורמוט: רוצים תיקו ומעלה

הפועל ת"א מסיימת את ההכנות לקראת משחק ליגת האלופות בגלזנקירשן מול שאלקה. אלי גוטמן במסיבת העיתונאים: "אנחנו לא באופוריה מהדרבי. הדרבי דחף אותנו קדימה אבל זו אופרה אחרת".

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
אחרי שני הפסדים במשחקי הפתיחה בליגת האלופות, 0:2 בפורטוגל מול בנפיקה ו-3:1 בבולמפילד מול ליון, הפועל תל-אביב הגיעה לגרמניה רגועה ובמצב רח נהדר לאחר הרגעת הארוחות בקרב אנשי ההנהלה והניצחון בדרבי במטרה להשיג נקודות ראשונות במפעל היוקרתי כבר מחר בגלזנקירשן.

מגאת', מאמנה של שאלקה, החמיא לאדומים ולא הקל ראש ביריבה שהגיעה עם רצונות משלה, וגם אלי גוטמן הראה כבוד רב ליריבה שהשיגה עד כה 5 נקודות בלבד בשבעה משחקים בבונדסליגה: "אין לנו זכות להיות באופוריה אחרי הדרבי. אנחנו משחקים מול קבוצה עם שחקנים כמו הונטלאר, ראול, ראקיטיץ', פרפאן וחוארדו שהוא גולת הכותרת. אנחנו יודעים בדיוק מי היריב שלנו ונערכים לכך בהתאם".

גוטמן גם דיבר על הציפיות מהפועל: "אנחנו צריכים להיות מרוכזים מתמיד. מעבר לדברים הרגילים במשחק, אסור לנו לסטות מהדרך שלנו. אנחנו יודעים שמה שחשוב אלו הדקויות כמו הקרנות והמצבים הנייחים מול בנפיקה. אני מאמין בקבוצה שלי. המשחק מחר הוא אופרה אחרת מהדרבי, אבל אין ספק שהדרבי נתן לנו דחיפה עצומה".

גילי ורמוט התיישב לצד מאמנו וסיפר על אשר התרחש באסיפת הקבוצה היום: "אלי אמר לנו שהצלחה יכולה לעשות בלגאן בבית וכולנו רוצים להפתיע. אנחנו רוצים תיקו ומעלה, לפחות לסיים במקום השלישי".

הקשר גם השיב על כך שלטענתו של פליקס מגאת' השחקן החשוב ביותר הוא איתי שכטר: "שכטר הוא הכוכב שלנו, ברור. אין לי ספק שבקרוב הוא ישתלב בקבוצה גדולה, הוא יכול לשחק בבונדסליגה".

ורמוט סיכם את מסיבת העיתונאים: "השיטה והסגנון יישארו אותו הדבר אבל נעלה מעט זהירים יותר. כל אחד יצטרך להיות מחוייב יותר בהגנה ולתת מעצמו. ננסה להפריע גם בהתקפה, אבל חווינו את זה שמשלמים מהר ברמות האלה. הקהל של הפועל? גם אם נתקשה לשמוע אותם אנחנו יודעים שהם איתנו. בטוח שנחליף חולצות עם שחקני שאלקה, הם כוכבים ענקיים וזה לא עניין גדול".
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק