סופית: פאר במאסטרס בדוחא

הודות לסרינה וויליאמס הפצועה, שחר פאר תגיע לדוחא ותיכנס כמחליפה בטורניר המאסטרס הנועל את השנה. פאר תקבל על ההגעה 50 אלף דולרים גם אם לא תשתתף. הודעה רשמית ממארגני התחרות עוד לא נמסרה

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
כבר זמן רב שמדובר על כך שפציעתה של סרינה וויליאמס תמנע ממנה להגיע לטורניר המאסטרס בדוחא ותזניק לטורניר סוף השנה את שחר פאר כמחליפה, וכך אכן קרה. פאר תגיע לדוחא ותיכנס כמחליפה לטורניר הנועל את השנה בקטאר.

שחר פאר הציגה בחודש האחרון טניס משובח ובזכותו הישראלית העפילה עד למקום ה-13 בעולם, דירוג השיא שלה. המקום ה-13 אמנם לא מספיק בשביל להגיע אל המאסטרס, בו משתתפות 8 הטובות בעולם ואליהן מצטרפות 2 מחליפות למקרה של פציעה, אבל מספר פציעות בסבב העולמי הקפיצו את פאר כמחליפה והיא תזכה להיות בין 10 הטניסאיות בקטאר.

סרינה וויליאמס, המדורגת השנייה בעולם, הודיעה היום רשמית על כך שהיא לא תגיע לטורניר המאסטרס, כמו גם אחותה ונוס, שתיעדר אף היא בשל פציעה. 8 הראשונות יחולקו ל-2 בתים ושחר פאר וטניסאית נוספת, נה-לי או ויקטוריה אזרנקה, ישמשו כמחליפות לכל בית למקרה שאחת הטניסאיות תיפצע. 

גם אם פאר לא תזכה להשתתף בטורניר, בשל הגעתה למאסטרס היא תרוויח סכום לא מבוטל של 50 אלף דולרים. יש לציין כי הודעה רשמית ממארגני הטורניר עוד לא פורסמה, אבל ג'סטין הנין כבר הודיעה כי היא לא תשוב לשחק ב-2010, מה שסולל את דרכה של פאר לתחרות. 

פאר תזכה להיות הישראלית השנייה בטורניר המאסטרס, אחרי שבשנת 2002 השתתפה בטורניר אנה סמאשנובה, אלא שאז הטורניר כלל 16 טניסאיות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק