בשבת בנתניה: האוהדים יגידו את דברם

אירוע מיוחד של הקרן החדשה לישראל ועמותת אוהדי מכבי נתניה, למיגור הגזענות והאלימות ממגרשי הכדורגל. לראשונה בספורט הישראלי: אוהדים יוזמנו לעלות על בימת הנואמים ולהביע עמדתם על תופעות הגזענות והאלימות בכדורגל הישראלי

יום רביעי 20 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

 בצל תקריות האלימות האחרונות, אוהדי מכבי נתניה יערכו מפגן עוצמה למען הספורט ההוגן, ולמיגור הגזענות והאלימות מהיציעים. 

טל ברמן, מצטרף טרי לעמותת אוהדי מכבי נתניה, ינחה את אירוע השקת עמותת אוהדי מכבי נתניה, החרטה על דגלה את המאבק במיגור הגזענות והאלימות מהיציעים. עודד מכנס ועודד קטש יהיו הדוברים המרכזיים. 

האירוע הינו יוזמה משותפת של תכנית 'בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים' של הקרן החדשה לישראל ועמותת אוהדי מכבי נתניה.

בימים של תקריות אלימות שצובעות בשחור את פני הכדורגל, יערך ביום שבת (16:30) במתחם אצטדיון 'הקופסא' מפגן עוצמה של אוהדי כדורגל למען הספורט ההוגן, ומיגור הגזענות והאלימות מהמגרשים.

לראשונה בספורט הישראלי: אוהדים יוזמנו לעלות על בימת הנואמים ולהביע עמדתם על תופעות הגזענות והאלימות בכדורגל הישראלי, על יחסי האוהדים עם ההנהלה ועל הדרכים שבהם עמותת אוהדים יכולה להיות "שחקן" משפיע בקידום הצלחתה של הקבוצה.  האירוע יהיה בסגנון "הייד פארק" – מיקרופון פתוח לכל אוהד שירצה לדבר, וזאת תחת התחייבות מצידו להימנע משימוש בלשון מסיתה או פוגענית.

האירוע הינו יוזמה משותפת של תכנית 'בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים' מייסודה של הקרן החדשה לישראל, ועמותת אוהדים מכבי נתניה. הפעילות הנה בחסות הפרטנרים של התכנית: ההתאחדות לכדורגל, אגף חברה וקהילה – מצילה, במשרד לביטחון הפנים, מינהל הספורט, ארגון היציע ועיריית נתניה. האירוע מתקיים במסגרת שבוע המודעות לגזענות ואלימות בכדורגל האירופי.

האירוע ייפתח ביום שבת ב16:30 ברחבת הכניסה  לאצטדיון 'הקופסא' (מול שער 1).
הבדרן טל ברמן, מצטרף טרי לעמותת האוהדים, ינחה את האירוע, שבו יופיעו עודד מכנס ועודד קטש, מצטרפים נוספים לעמותת האוהדים. עו"ד גיל לב, נשיא מועדון מכבי נתניה, יופיע אף הוא באירוע ויענה על שאלות הקשורות ביחסי האוהדים עם הנהלת הקבוצה.
 
במתחם יוצבו דוכני הרשמה לחברות בעמותה, שהציבה יעד גיוסי של 500 מצטרפים חדשים. כל חבר עמותה שירשם עד האירוע ובמהלכו יזכה לשי מטעם תכנית 'בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים' והעמותה: צעיף "בליין" חדש.

לסיכום האירוע, בפתח המשחק אוהדי מכבי נתניה והפועל חיפה יניפו ביציעים כרזות שנושאות את המסר:" אוהדי מכבי נתניה/הפועל חיפה בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים".

לו"ז האירוע
16:30 פתיחת האירוע ע"י טל ברמן. 
16:35 הצגת העמותה ומטרותיה ע"י נציג העמותה, אלי נוף. 
16:40 העברת זכות הדיבור לעו"ד גיל לב, נשיא הקבוצה.
16:50 העברת זכות הדיבור לעודד מכנס, שחקן עבר של הקבוצה.
16:55 העברת זכות הדיבור לעודד קטש, מצטרף טרי לעמותת האוהדים.
17:00 פתיחת המיקרופון בפני הקהל הרחב, ותחילת רישום מצטרפים חדשים לעמותה.
18:15 – דברי תודה וסיום האירוע.
19:27 עליית שחקני הקבוצות לכר הדשא: התייחסות הכרוז לאירוע ובקשה מאוהדי הקבוצות להניף ביציעים כרזות ברוח האירוע.
19:30 תחילת המשחק. 


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק