4 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בשני משחקים מהליגה האירופית ושני משחקי יורוליג

יום חמישי 21 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 שריף - באטה בוריסוב - X (יחס 2.75)

שריף המולדובית מדורגת רביעית בליגה שלה כשהיא מנצחת 2-0 את ד. קייב במשחק האחרון באירופה כשלאחר מכן היא נפרדת בתיקו 1-1 גם מול זימברו וגם מול ראפיד בליגה כשלאחר מכן היא מנצחת 2-0 את מילסאמי במחזור האחרון. באטה מהצד השני דורסת 4-1 את אלקמאר במחזור האחרון באירופה כשלאחר מכן היא נפרדת בתיקו 1-1 מול נמאן ומנצחת 3-2 את מוגילב במחזור האחרון. שתי הקבוצות הפתיעו במחזור האחרון באירופה ובסך הכל לדעתי, באטה היא קבוצה טובה ואיכותית יותר. למרות זאת אני מאמין שהמשחק הזה יהיה שקול וההימור שלי כאן הוא X.

פאלרמו - צסק'א מוסקבה - 1 (יחס 1.95)

שתי הקבוצות מגיעות למשחק היום בכושר טוב כשפאלרמו מנצחת בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה בינהם 3-1 על יובה, 2-1 על פיורנטינה וגם 1-0 קטן על לוזאן במחזור האחרון באירופה. צסק'א מהצד השני נמצאת בכושר מטורף כשהיא מנצחת ב-11 מתוך 12 המשחקים האחרונים שלה. היא מנצחת 3-0 את ספרטה פראג במחזור האחרון באירופה ובליגה הרוסית היא כרגע במקום השלישי בפיגור של 8 נק' מהמוליכה זניט. הולך להיות משחק מאוד מעניין ולדעתי פאלרמו תנצל את הביתיות כאן והיא מסוגלת לנצח את הרוסים. בכל זאת, גבו בתיקו. 

יורוליג

ולנסיה (3+)  - פנאתינייקוס. ולנסיה שחוזרת ליורוליג לאחר שש שנים שלא השתתפה במפעל/ היא מארחת את פנאתנייקוס במחזור הראשון. ולנסיה צירפה את הרכז עומר קוק ממלאגה בקיץ אך עדיין, שחקניה  יתקשו מאוד ביורוליג במיוחד מול אריות אירופה. מנגד, פנאתנייקוס לאחר עונה מאכזבת בשנה שעברה כשלא הגיעה לפיינל  4,  היא ממשיכה להתחזק למרות עזיבתו של פקוביץ' והם מביאים לשרותם את טפיץ' ומאריץ' מפרטיזן ומקווה לפתוח חזק את העונה החדשה. ההימור: 1

ברצלונה - ציבונה זאגרב (21+). ברצלונה , אלופת אירופה שמרה על כל הסגל שלה מהשנה שעברה והמכונה הספרדית מחפשת לחזור על ההישג מהשנה שעברה והיא מארחת למחזור הראשון את ציבונה זאגרב שנחלשה מאוד מהשנה שעברה לאחר ההצלחה כשגיעה לטופ 16 והשנה לא בטוח בכלל שיצליחו. אומנם הליין גבוה אך ברצלונה אמורה לדרוס את ציבונה במיוחד כשהיא משחקת לעיני הקהל הביתי.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק