בייל: רוצה להישאר בטוטנהאם

טוטנהאם אמנם ירדה מנוצחת בסאן סירו, 3:4 מול אינטר, אבל גיבור המשחק היה גארת' בייל, קשר נבחרת וולש שכבש שלושער עבור התרנגולים: "אני נהנה לשחק וללמוד את המשחק בטוטנהאם. עוד תראו ממני יותר"

יום חמישי 21 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
לא כל יום שחקן כובש שלושער ויורד מאוכזב, במיוחד לא במפעלים היוקרתיים של יבשת אירופה, דוגמאת ליגת האלופות. אבל אתמול בסאן סירו זה קרה. טוטנהאם התפרקה וירדה למחצית הראשונה בפיגור 0:4 מול אינטר, אלופת אירופה, אבל גארת' בייל, שחקן הכנף השמאלי של נבחרת וולש, כבש שלושער ומזער במעט את הנזק. 

כבר תקופה ארוכה ששמו של בייל נקשר למועדוני הגדולים ביותר ביבשת, אבל הוולשי בן ה-21 מבהיר לאחר תצוגת הענק באיטליה כי הוא מעוניין להישאר בטוטנהאם. ייתכן שהצעת כספית גבוהה בקיץ הבא תשנה את תוכניותיו, אבל על-פי דבריו לאחר המשחק הוא מאושר בלונדון.

גארת' בייל נשמע מרוצה מכושרו מאז החלה העונה ואמר: "אני מרוצה מאוד ורק רוצה להמשיך לשחק. אני לא מתייחס לכל מה שנכתב עליי, אני רוצה להישאר עם רגליים על הקרקע, להגיע לאימונים וללמוד מהמשחקים כל שבוע. אני מאמין שיש לי עוד הרבה מה להראות. אני עוד צעיר, אני לומד את המשחק ורוצה להראות יותר ויותר עם הזמן".

בייל, שתחילת הקריירה שלו במדי התרנגולים הייתה קשה, הוא כיום השחקן הטוב ביותר, לדעת רבים, בליגת הפרמייר-ליג באגף שמאל. במקור בייל הוא מגן שמאלי, אבל כישוריו ההתקפיים הקפיצו אותו לקישור. 

בייל,, ראיין גיגס הבא כפי שהוא נקרא על-ידי לא מעט מחובבי הכדורגל בוולש, מסכם: "הארי רדנאפ, המנג'ר שלי נותן לי כל שבוע לשחק ואני מודה לו על כך. אנחנו עובדים באימונים על דברים חדשים ואני לומד מזה. כל שאני רוצה זה להמשיך לשחק כמה שיותר, ככה לומדים הכי טוב וזה מה שחשוב לשחקן בגילי. רדנאפ נותן לי תחושת בטחון, הוא מאמין בי וזה הדבר הכי חשוב שמנג'ר יכול לעשות. אני נהנה לשחק מדי שבוע עבור טוטנהאם ולא חושב על שום דבר אחר".

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק