פרגוסון מתכנן מהפכה ביונייטד

הפתיחה הצולעת באנגליה, הפציעות הרבות והסגל המבוגר של היונייטד גרמו לאלכס פרגוסון להגיע להחלטה שיונייטד זקוקה בסיום השנה לסגל חדש. עשרה שחקנים צפויים לעזוב, ביניהם קאריק, נוויל ו-ואן דר סאר

יום שישי 22 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

אלכס פרגוסון בן ה-68 עבר הרבה בכדורגל, אולי יותר מכולם, וגם הוא הבין שמנצ'סטר יונייטד שלו תקועה וזקוקה ליותר מעוד שינוי מרענן. על-פי ה"טיימס" הבריטי, בקיץ הבא פרגוסון מתכנן לערוך קרוב לעשרה שינויים בסגל.

באותו דיווח נכתב כי השינויים תוכננו עוד לפני הקרע מול ווין רוני ושגם כך אלכס פרגוסון תיכנן להצעיר באופן משמעותי את הסגל ולבנות שלד חדש שיצעיד את השדים האדומים קדימה בשנים הבאות. מי שיישארו וישמרו על מקומם בהרכב הם צמד הבלמים פרדיננד ווידיץ', ונראה כי גם ג'ון אושה יישאר דומיננטי בהגנת היונייטד. לואיס נאני אמור להיות זה שיוביל את הקישור ובחוד ההתקפה יקבלו את הקרדיט הצעירים הרננדס ומקדה, לצד ברבאטוב שיאריך את שהותו בתיאטרון החלומות בזכות פתיחת העונה הטובה. 

ג'ק רודוול מאברטון וג'ורדן הנדרסון מסדרלנד כבר הוזכרו כמועמדים בולטים לחזק את היונייטד בקיץ הבא, כמו גם שוערה של אתלטיקו מדריד, דויד דה חאה שיחליף את אדווין ואן דר סאר הוותיק.

השוער ההולנדי הוא לא שחקן ההרכב היחיד שיפנה את מקומו. גם מייקל קאריק, אואן הארגריבס, מייקל אוואן, ווס בראון, גארי נוויל וסי ג'ונג פארק צפויים על-פי אותו דיווח לעזוב את האולד-טראפורד. בניגוד לכולם, פול סקולס וראיין גיגס עדיין בתכניות המנג'ר הסקוטי ובמנצ'סטר מקווים כי השניים יאריכו החוזה במועדון לעונה נוספת.

כידוע, בעונה שעברה איבדה מנצ'סטר יונייטד את תואר האליפות לצ'לסי במחזורי הסיום והעונה היא פתחה בצורה חלשה למדי - 3 ניצחונות וחמישה תוצאות תיקו בשמונה מחזורים. מבין תוצאות התיקו, בשלושה משחקים יונייטד איבדה יתרון של שני שערים - מול פולהאם, אברטון ו-ווסט ברומיץ'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק