ההגנה הכי טובה היא ההתקפה

ללא אבי סטרול, סידיבה וניבאלדו במכבי ת"א חושבים התקפה לפני הפועל ר"ג. קולאוטי, ראנגלוב ועטר צפויים לפתוח ב-11 של מזרחי ונמני. מדוניאנין לראשונה העונה על הספסל

יום שישי 22 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
שבוע לא קל עבר על מכבי תל-אביב אחרי ההפסד להפועל בדרבי בשבת האחרון, אבל לצהובים היה שבוע שלם לחשוב הלאה ולהתרכז בהפועל ר"ג, יריבתם מחר באצטדיון ר"ג (17:00). אבי נמני שוחח עם שחקניו במהלך השבוע על כך שהמטרה היא אליפות, ולפי ההרכב שצפוי לעלות מחר במחזור הליגה השביעי מכבי חושבת התקפה.

הצהובים יגיעו עם סגל דליל מעט בחלק ההגנתי, אחרי שאבי סטרול הסובל ממתיחה ייעדר, כמו גם הקשר האחורי ג'יבריל סידיבה שלא הצליח לערוך אימון גם הבוקר (שישי), ערך אימון ריצה קל בלבד ולא יפתח ב-11. אל שני הפצועים מצטרף גם ניבאלדו סנטנה הברזילאי, שעשוי לשבת על ספסל הקבוצה לראשונה מזה חודשיים, זכר לפציעה במשחק גביע הטוטו באמצע חודש אוגוסט מול הפועל ת"א.

במרכז ההגנה יפתח לצידו של סאבו פאביצ'ביץ' הבלם הצעיר ניסו קפילוטו, שבדרבי האחרון כלל לא התלבש. המגנים יהיו קלמי סבן ויואב זיו, ובקישור האחורי יחזור להרכב הצהובים שחקן נוסף שמזה זמן רב לא זכה לקבל את חולצת ההרכב - שרן ייני. גל אלברמן ימשיך קבל את הקרדיט בהרכב ומי שיאבד את מקומו, לראשונה העונה, יהיה חאריס מדוניאנין שיפתח על הספסל לפי האימון המסכם שערכו הצהובים בקריית שלום.

אבל כפי שנכתב, ההגנה הכי טובה היא ההתקפה. במכבי ת"א משלימים עם החיסורים בחלק האחורי ושולחים למערכה רביעייה התקפית מובהקת. דימיטאר ראנגלוב ימשךי לפתוח בחוד ההתקפה לצד אלירן עטר ומאור בוזגלו ומי שישוב ל-11 הפותחים הוא רוברטו קולאוטי.

דור מלול, שהושעה מאימוני הקבוצה ושב לאימונים עוד באותו הערב אחרי שהתנצל, התאמן וככל הנראה יהיה בסגל הקבוצה למשחק. מיץ' גולדהאר האריך את שהותו בישראל והבעלים הקנדי יגיע לאצטדיון הלאומי ויצפה במשחק הקבוצה.

צילום: מכבי תל-אביב, האתר הרשמי

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק