מהפך: ווין רוני נשאר ביונייטד

לזה לא ציפינו: אחרי ההצהרות על פרידה, ווין רוני ומנצ'סטר יונייטד הגיעו להסכם והחליטו לסיים את הסאגה - חלוץ נבחרת אנגליה האריך את חוזהו ב-5 שנים ויישאר ביונייטד לפחות עד יוני 2015

יום שישי 22 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
קשה היה להאמין שכבר עתה תצוץ ידיעה כזאת, אחרי שבמהלך כל השבוע האחרון ווין רוני ומנצ'סטר יונייטד שיחקו באש וכבר היה נראה כי חלוץ נבחרת אנגליה בדרכו למדריד או לצד השני של העיר, שם המתינה הסיטי, אבל היונייטד הודעה הבוקר רשמית באתר הקבוצה - ווין רוני האריך את חוזהו וישחק בקבוצה עד יוני 2015.

על-פי הודעת הקבוצה, הצדדים הגיעו להבנות לגבי המשך ההתקשרות ובכך רוני יסיים, אם לא יאריך את חוזהו בשנית ב-5 השנים הקרובות, 11 שנים במדי השדים האדומים. 

אלכס פרגוסון אמר לאתר הרשמי של הקבוצה: "לפעמים, כשאתה חלק מהמועדון, קשה להבין באיזה מעמד גדול אתה נמצא ולוקח כמה ימים להבין את המצב. אני חושב שווין רוני מבין כעת עד כמה נפלא המועדון (מנצ'סטר יונייטד). זה היה שבוע קשה, אבל אמרתי לו שהדלת תמיד פתוחה בפניו ואני שמח שהוא הסכים להישאר". 

המנג'ר הסקוטי הוסיף לגבי הישארותו של הכוכב: "אני בטוח שכל המעורבים בקבוצה יתמכו כעת בווין רוני וישימו את הסאגה מאחור. אני שמח שהוא קיבל על עצמו את האתגר להישאר ולהוביל את השחקנים הצעירים במועדון".

ווין רוני צוטט גם כן וסיכם את הפרשה: "אני שמח לחתום על חוזה חדש במנצ'סטר יונייטד. בימים האחרונים שוחחתי עם המנג'ר ועם הבעלים והם שיכנעו אותי שאני נמצא במקום אליו אני שייך".

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק