ניימאר ילבש את חולצה מספר 70

החלוץ הצעיר של סאנטוס נבחר על-ידי קהל הקבוצה ללבוש את חולצה מספר 70, לכבוד יום הולדתו של גדול שחקני המדינה, פלה. ניימאר אמר: "זה כבוד גדול בשבילי להיות זה שיכבד את פלה. הוא מקור השראה לכל העולם"

שבת 23 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
גדול שחקני ברזיל ולדעת רבים אף השחקן הטוב ביותר שהיה בכדורגל, פלה, חוגג יום הולדת 70 ובברזיל מציינים זאת בכל דרך אפשרית. גם בקבוצת סאנטוס החליטו לכבד את גדול שחקני המדינה וערכו סקר באתר האוהדים של הקבוצה - מי השחקן שראוי ללבוש חד פעמית, ביום ראשון במשחק הליגה מול גרמיו פרודנטה, את חולצת המועדון עם המספר 70 לכבוד פלה?

כאמור, מי שיזכה ללבוש את חולצה מספר 70 הוא החלוץ הפנומן של סאנטוס, ניימאר בן ה-18 שהיה בקיץ האחרון מבוקש במספר קבוצות ברחבי היבשת, ביניהן צ'לסי ווסטהאם של אברהם גרנט. ניימאר זכה ל-73 אחוזים.

עוד לפני פרסום התוצאות הרשמיות, ניימאר התייחס לאפשרות שילבש את החולצה במשחק מול גרמיו פרודנטה במסיבת עיתונאים שנערכה: "אני הולך לכבד את פלה בגאווה גדולה. אני מאמין שפלה הוא מקור השראה לכל העולם, ולא רק בכדורגל. לצערי, לא זכיתי לצפות בו משחק, אבל ראיתי סרטוני וידאו רבים עם שעריו. אני אקח כל דבר אפשרי ממשחקו של פלה ואכלול זאת בניימאר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק