תמוז בהרכב. סהר על הספסל

הפועל ת"א ערכה את האימון המסכם לקראת משחק הליגה ביום ראשון בערב מול מכבי פ"ת. איתי שכטר יפתח לצידו של תמוז. דדי בן דיין סובל מכאבים וגל שיש צפוי להמשיך לקבל את הקרדיט בהרכב

שבת 23 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
הפועל תל-אביב השאירה את משחק ליגת האלופות בגלזנקירשן (1:3) מאחוריה וערכה הבוקר (שבת) את האימון המסכם לקראת המחזור השביעי בליגת העל מול מכבי פ"ת (20:00) באצטדיון רמת-גן.

נראה כי הצוות המקצועי בראשותו של אלי גוטמן ננעל על ההרכב שפתח ב-2 המשחקים האחרונים, מול מכבי ת"א בדרבי (0:1) ומול שאלקה בליגת האלופות, ולא צפויים שינויים בהרכב גם מחר מול מכבי פ"ת.

משמעות הדבר היא שבן סהר, החלוץ המבטיח שהגיע בהשאלה מאספניול, ימשיך לשבת על הספסל ויצפה בחוד ההתקפה באיתי שכטר וטוטו תמוז. סהר עלה מחליף בשני המשחקים האחרונים וכן במשחק הליגה בנתניה, אז גם מצא את הרשת.

בצד שמאל של ההגנה ימשיך לקבל את חולצת ההרכב המגן הצעיר גל שיש, לאחר שדדי בן דיין ממשיך לסבול מכאבים. אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס התייעצו במהלך האימון עם המגן לגבי האפשרות כי ישחק, אולם שמעו כי הכאבים עדיין ישנם וההחלטה נכון לאימון הבוקר היא שלא לסכן את המגן לקראת המשך העונה.

שי אבוטבול, שהצטיין בדרבי התל-אביבי מול מכבי והוחלף דקה לפני ספיגת השער השני בגרמניה, ימשיך בקישור האחורי לצידם של אביחי ידין וערן זהבי. יוסי אבוקסיס עבד עם שחקני ההתקפה לקראת סיום האימון על סיומת מול השער.

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק