פורמולה 1: אלונסו כבש את הפיסגה

תחת גשם זלעפות וכביש רטוב, ניצח פרננדו אלונסו את הגראנד פרי של דרום קוריאה וניצל את העובדה ששני נהגי רד בול - מארק וובר וסבסטיאן ווטל, לא סיימו את המירוץ כדי לעלות לפיסגת דירוג הנהגים

יום ראשון 24 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

את התאריך ה-24.10.10 ירצו ראשי ונהגי קבוצה רד בול לשכוח כמה שיותר מהר. באחד המירוצים הכי דרמטיים שנראו בשנים האחרונות בפורמולה 1, הצליח פרננדו אלונסו, הנהג הספרדי של קבוצת פרארי לעשות מהפך ולעלות לראש דירוג הנהגים עם ניצחון גדול בכביש הרטוב בדרום קוריאה.

אלונסו, ניצל את היום השחור משחור של נהגי רד בול. מארק וובר, המוליך של הדירוג לפני המירוץ, התרסק כבר בתחילת המירוץ ונאלץ לפרוש. הנהג השני של רד בול, סבסטיאן ווטל שפתח את המירוץ מהפול פוזישן, נאלץ גם הוא לפרוש עקב בעיה במנוע שלו.

היום הנהדר של קבוצת פרארי נמשך כאשר הנהג השני שלהם, הבריטי לואיס המילטון סיים שני במירוץ ועלה למקום השלישי בטבלת הנהגים עם 210 נקודות, כאשר מארק וובר מרד בול ירד למקום השני עם 220 נקודות ואלונסו מוליך כאמור את הדירוג עם 231 נקודות אחרי הניצחון שלו הבוקר.

לסיום העונה נותרו עוד שני מירוצים בלבד, כך שניצחונות של אלונסו, יבטיחו לו את אליפות הנהגים, אחרי שהסתכל מלמטה על נהגי רד בול כמעט עונה שלמה ומשיג אותם ממש בישורת האחרונה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק