טפירו: זה בשביל הצבא האדום

הקפטן של הפועל ירושלים הקדיש את הגביע השלישי של קבוצתו לאוהדי הקבוצה והוסיף: עכשיו נלך שלב שלב לעבר שני התארים הבאים. דן שמיר מאמן הקבוצה הודה לכל מי שתמך בקבוצה לאורך העונה

יום חמישי 08 פברואר 2007
שלמה חסיד
עשר שנים חיכו בירושלים בכדי לזכות בהנפת הגביע הזו, הערב ללא האחות הצהובה הגדולה בהיכל הצליחו שחקניו של דני קליין להרעיד את ההיכל ולנצח 85:103 את אפי בירנבוים ובני השרון בכדי לזכות בפעם השלישית בגביע המדינה.

יו"ר הקבוצה דני קליין חגג יחד עם השחקנים על הפרקט בסיום ואמר:  "הגיע הזמן, לאחר עשר שנים יש תואר ראשון מקומי לירושלים. אני צריך להודות להרבה אנשים ש מגיע להם הרבה קרדיטעל הזכייה הזו ובמיוחד לקהל. אני שמח שהגענו לשיא בערב נתון עם קבוצה מצויינת ומאמן מצוין בכדי לקחת את הגביע". 

מאמן הקבוצה דן שמיר שעבר כמעט הכל העונה בעונתו הראשונה כמאמן ראשי חגג גביע רביעי רצוף וראשון כמאמן ראשי. המאמן הודה לדני קליין ולקהל על האמון ואמר : " התמודדנו עם דברים לא פשוטים שהיינו צריכים לעבור אותם העונה וזהו רגע מתוק. אנחנו רק באמצע העונה אבל עברנו די הרבה. הגביע שייך להנהלה ולעוזרים שלי בצוות. 

הקפטן מאיר טפירו שהפסיד בכל משחקי הגמר שלו עד הערב בהיכל הקדיש את הניצחון לאוהדים. " אין כמו הצבא האדום הזה ואני בטוח שהם יחגגו שבוע מהיום. פחדתי שגם הערב לא נצא מפה עם גביע, חששנו מבני השרון שהיא קבוצה מצוינת כפי שראינו מול מכבי, אך עם קהל כזה קשה להפסיד".באשר להמשך העונה ולשני התוארים הנוספים שהקבוצה מתמודדת עליהם אמר הקפטן "עכשיו נלך שלב שלב לעבר שאר התארים".

אד קוטה שבתחילת העונה לא מצא את דרכו בקבוצה אמר ל-TELESPORT בסיום: "אני מרגיש טוב עכשיו, אנחנו הולכים לחגוג הלילה אבל צריך לזכור כי זה רק תואר אחד, עכשיו אנחנו רוצים לקחת עוד שניים. אני חושב שעם הזמן שנותנים לי לשחק אני עושה עונה טובה בהפועל ירושלים.

יוריסה גולמאץ' נראה מאושר וחייך לכל עבר, "זו הרגשה נפלאה להניף את הגביע הזה, הקהל שלנו נתן הצגה גדולה הערב  ולי אישית יש חגיגה גדולה בלב. אנו הולכים לשמוח עכשיו עם התואר שלנו,ולהמשיך להינות לאחר שנהנו מהאווירה פה, שהייתה משהו שאי אפשר לתאר או להאמין. אני פשוט גאה בקהל הזה הם נתנו הצגה גדולה, והוכיחו שהם גדולים. עכשיו אני מחכה לעשות את אותו הדבר בליגה.

דרור חג'ג' שהיה פשוט מעולה לאורך כל המשחק אמר בסיום: " זו הרגשה מצוינתו זה ברור. יש לנו שחקנים מדהימים, מאמנים והנהלה מצוינים ואלפי אוהדים ביציעים שאיתם אי  אפשר להפסיד במשחק כזה. אני מקווה שהמשך העונה שלנו תהייה חיובית באותה מידה".

בצד המפסיד הבינו כי הקבוצה שמולם הייתה פשוט יותר מידי טובה הערב. משה מזרחי אמר בסיום  "המשחק של יום שני לא השפיע עלינו, ירושלים היו עייפים בדיוק כמונו, העייפות לא הובילה להפסד. זה כואב מאד, זה כבר גמר גביע השלישי שאני מפסיד ואני אף פעם לא אוהב להפסיד תואר ויש לי הרבה חברים בצד השני שאני שמח בשבילם כי הם עשו היסטוריה.

אפי בירנבוים המאמן המפסיד הערב אמר בסיום: "לא נשברנו וניסו לשמור על ההפרש שלא יצמח כי בחצי השני זה היה משחק חד צדדי. ליותר מידי שחקנים שלנו לא היו רגליים הערב. ולמרות שאני מחמיא לקבוצה ממול אני חושב  שהערב כל הקליעות שלנו היו קצרות וחסרו לנו האנרגיות".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק