פדרר השווה את שיא הזכיות

רוג'ר פדרר זכה בטורניר שטוקהולם וגרף כבר 64 תארים בקריירה. בכך השווה פדרר את שיאו של פיט סמפראס. שלושה טניסאים עדיין מעליהם, השיא שייך לקונורס עם 109 תארים

יום ראשון 24 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

רוג'ר פדרר אולי לא בתקופת השיא, רבים כבר מספידים את כישוריו של הטניסאי הטוב בעולם עד השנה שעברה אשר מחזיק כיום במקום ה-2 אחרי רפאל נדאל, אבל פדרר רשם זכייה בטורניר שטוקהולם והשיג את התואר ה-64 בקריירה. אבל זהו לא עוד תואר עבור פדרר.

בזכיות הזכייה בשבדיה הצליח פדרר להשוות את שיאו של פיט סמפראס והם מחזיקים יחדיו במקום הרביעי בטבלת שיאני הזוכים בכל הזמנים. מעל סמפראס ופדרר ניצבים 3 טניסאים, שככל הנראה אותם כבר אף אחד לא יצליח לעבור.

במקום השלישי נמצא ג'ון מקנרו עם 77 תארים, מעליו איבן לנדל עם 94 ובמקום הראשון, המחזיק באמת במספר יוצא דופן, ניצב ג'יימי קונורס עם 109 תארים. למתעניינים, לרפאל נדאל יש 43 תארים.

ובחזרה למשחק הגמר בשטוקהולם. את התואר ה-64 בקריירה השיג פדרר בזכות ניצחון 3:6, 4:6 מול פלוריאן מאייר. פדרר אמנם נשבר במשחקון השביעי של הסט הראשון, אבל משם הוא ברח ליריב וטייל עד לזכייה בתואר נוסף. כעת פדרר יחכה לזכייה ה-65, שתוריד את פיסטול פיט למקום החמישי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק