אנדה רמת השרון ברבע הגמר

כדורסל נשים: הקבוצה של אורנה אוסטפלד תפגוש ברבע הגמר את דינמו מוסקבה הרוסית לאחר שעלתה לשלב הבא למרות הפסד 75:74 הערב לברצלונה ובזכות הניצחון ב-14 נקודות הפרש מהמשחק הראשון

יום חמישי 08 פברואר 2007
רועי רובינשטיין
אנדה רמת השרון שוב נמצאת במרחק ארבעה משחקים מגמר גביע היורוקאפ לנשים, לאחר שעלתה הערב לרבע גמר המפעל, למרות הפסד על חודה של נקודה 75:74 הערב בברצלונה ספרד לקבוצה המקומית.

דיאנה ג'קסון, הייתה המצטיינת בין השחקניות של אורנה אוסטפלד הערב, כשקלעה 26 נקודות מול הגבוהות הספרדיות. ג'ניפר פליישר סנטרית נבחרת ישראל, הוסיפה 16 נק' משלה ולירון כהן נהנתה מערב סביר עם 13 נק' ושלושה אסיסטים.

אנדה, שכאמור הגיעה למשחק עם יתרון ארבע עשרה נקודות מהמשחק הראשון, הדיחה את  הספרדיות שהדיחו בסיבוב הקודם את מוליכת הליגה המקומית אליצור רמלה. למרות שפיגרה בשלוש נקודות עם סיום הרבע הראשון ולמרות שהאדומות קלעו ארבעים נקודות היא עדיין פיגרה בשתי נקודות במחצית, 42:40.

רבע שלישי לא טוב מבחינה התקפית של מחזיקת הגביע הישראלי בו היא קלעה רק 15 נקודות אל מול 22 של המקומיות שאצלהן הצטיינה פרננדס עם 15 נק' הביא לכמה פנים מודאגות על הספסל של אוסטפלד בזמן שברצלונה עלתה לעשר נקודות יתרון.

אך רבע רביעי חזק בהגנה בו שלטו הבנות מרמת השרון ונתנו למקומיות לקלוע רק 11 נקודות הביאו להפסד מינימלי שמעלה אותה לרבע הגמר שם תפגוש את דינמו מוסקבה כשהמשחק הראשון יערך כבר ביום חמישי בעוד שבועיים ברמת השרון. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק