3 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בשלושה משחקים מליגות המשנה באנגליה ובגרמניה ומשחק הנעילה של המחזור בליגה הספרדית

יום שני 25 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק מספר 90 : לידס יונייטד - קרדיף

לידס שנמצאת במקום ה-16 בצ'מפיונשיפ, מארחת את קרדיף שממוקמת במקום השני. לידס מגיעה למשחק לאחר הפסד בית והשנה היא מרבה להפסיד בבית עם שלושה הפסדים בששת משחקי הבית שהיו לה, מנגד קרדיף נמצאת בכושר מצויין כשהיא מנצחת בשלושת משחקיה האחרונים ובנוסף במשחקי החוץ היא מרשימה עם 12 נקודות מ-18 אפשריות.

ההימור: 2 היחס: 2.20

משחק מספר 74 : אוהה - אוברהאוזן

אוהה שנמצאת במקום הרביעי בליגה הגרמנית השנייה, ומקווה לעלות ליגה העונה מארחת את אוברהאוזן שממוקמת במקום השביעי כששלוש נקודות מפרידות ביניהם. אוהה עדין מושלמת בביתה עם שלושה ניצחונות בשלושה משחקי הבית שלה עד כה, למרות זאת היא מגיעה למשחק לאחר תיקו בחוץ כשגם אוברהאוזן מסיימת בתיקו 0:0 במשחק האחרון.

ההימור: X היחס: 2.80

משחק מספר 87 : ריאל סוסידאד - דפורטיבו לה קורוניה

סוסידאד שנמצאת במקום ה-17 בליגה הספרדית, מארחת את לה קורניה שמצבה גרוע עוד יותר כשהיא ממוקמת במקום ה-19 כששלוש נקודות בלבד מפרידות ביניהם. סוסידאד אומנם מגיעה לאחר הפסד אך במשחקי הבית העונה היא משיגה שש נקודות מתשע אפשריות, מנגד לה קורוניה עדין לא השיגה ניצחון בשבעת המחזורים הראשונים ומאזנה במשחקי החוץ השנה עומד על נקודה אחת בלבד בשלושת משחקי חוץ.

ההימור: 1 היחס: 1.95

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק