ניר דוידוביץ' שב לאימוני מכבי חיפה

חיוכים רבים באימון הבוקר. השוער חזר לאימוני הקבוצה אחרי היעדרות של חמישה חודשים. קשה להעריך מתי השוער ישוב להרכב הקבוצה, אך קיים תסריט אופטימי: כבר עוד שבועיים מול הפועל ת"א

יום שני 25 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
לאחר תקופת שיקום ארוכה בת למעלה מ-5 חודשים, במכבי חיפה שמחו לראות היום באימון הבוקר את שוער הקבוצה, ניר דוידוביץ' עורך אימון ראשון עם חבריו. דוידוביץ' עובד צמוד אל מאמן השוערים, גיורא אנטמן, וצפוי במהלך התקופה הקרובה לשוב לאימונים מלאים בהדרגה.

במכבי חיפה ישנה שביעות רצון מהשוער המחליף, אמיר אדרי, אבל גורמים בקבוצה מקווים כי כבר במשחק הליגה עוד שבועיים מול הפועל תל-אביב יוכל דוידוביץ' לשוב לעמוד בין קורות השער. למרות זאת, נראה נכון להיום כי מדובר בתסריט אופטימי וספק אם השוער אכן יוכל ליטול חלק כבר במשחק זה.

למרות חזרתו של דוידוביץ' לאימונים, מסדר הפצועים הירוקים דווקא החמיר השבוע. אל עידן ורד שנפצע בכתפו במהלך המשחק מול אשדוד הצטרפו הבוקר גם שי מימון ופיטר מסיללה, שסובלים מכאבים ולא צפויים לשחק בגביע הטוטו מחר מול קריית שמונה, מוליכת טבלת ליגת העל. גם אייל גולסה ומוחמד גדיר לא התאמנו. אריק בנאדו אמור לפתוח בהרכב לצד קאנוטו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק