ניבאלדו בהרכב. יצחקי החל בשיקום

הבלם הברזילאי, שהיה מושבת 3 חודשים בשל הפציעה בדרבי עשוי לפתוח מחר לראשונה במשחק גביע הטוטו מול בני סכנין. גם מדוניאנין בהרכב. אימון חלקי לפאביצ'ביץ וסידיבה. ברק יצחקי חזר ארצה "רוצה לחזור כמה שיותר מהר"

יום שלישי 26 אוקטובר 2010
אביחי קרבציק
אתמול התקבלה הבשורה המשמחת בקרב ברק יצחקי ואנשי מכבי תל-אביב, על כך שהחלוץ לא יצטרך לעבור ניתוח לשחזור הרצועה והוא עשוי לחזור מוקדם מהצפוי. על-פי התכנונים המוקדמים ועוד לפני התחלת תהליך השיקום, התסריט האופטימי בקריית שלום מדבר על חזרה למשחקי הקבוצה כבר בחודש מרץ.

יממה לאחר שהתקבלו התוצאות המשמחות, ברק יצחקי שב לישראל ואמר בנתב"ג: "חזרנו עם בשורות טובות ועכשיו מתחילים לעבוד קשה. אני לא רוצה להתייחס לזמן עד שאוכל לשוב לשחק, אני מקווה לחזור כמה שיותר מהר".

החלוץ שהגיע למכבי תל-אביב רק בקיץ האחרון בעסקה של למעלה מ-2 מיליון דולרים החל בהליך השיקום כבר בברצלונה, וכעת בישראל ימשיך אותו בהדרגה. את החלוץ ליווה במהלך שהותו בברצלונה פיזיותרפיסט הקבוצה, עידו דנה.

עוד לפני חזרתו של יצחקי מבדיקתו בברצלונה, קבוצתו מכבי ת"א השלימה את הכנותיה לקראת המשחק מחר (רביעי) בגביע הטוטו מול בני סכנין. אבי נמני ויוסי מזרחי תירגלו בהרכב הפותח את הבלם הברזילאי ניבאלדו, שהיה מושבת תקופה ארוכה מאז הפציעה בדרבי בגביע הטוטו בתחילת העונה.

ניבאלדו ישתפשף בגביע הטוטו, כאשר גם האריס מדוניאנין, שלא שיחק במשחק הליגה האחרון של הקבוצה מול הפועל ר"ג יעלה בהרכב של נמני ומזרחי.

סאבו פאביצ'ביץ וג'יבריל סידיבה, שסבלו מפציעות קלות קיימו אימון מלא, כאשר אבי סטרול הפצוע, ערך אימול ריצה בלבד ועדיין לא יכול להתאמן עם כדור. 

מי שלא נטל חלק באימון הוא החלוץ אלירן עטר שסובל מרגישות בכך הרגל וטופל ע"י הצוות המקצועי. עטר, יקבל מנוחה מול סכנין וצפוי להיות כשיר למשחק הליגה הבא של הקבוצה מול הפועל חיפה בקרית אליעזר.

הרכב משוער: גיא סולומון, דור מלול, ניבאלדו, סאבו פאביצ'ביץ', רוני גפני, גל אלברמן, גיז'רמו ישראלביץ', תמיר כחלון, האריס מדוניאנין, יובל אבידור ודמיטאר ראנגלוב.

בתוך כך, במכבי תל-אביב החלה הערב במכירתם של 250 מנויים נוספים לשער 11. השיפוצים בשער 11 הושלמו לאחרונה והמשטרה הפשירה כמות נוספת של מנויים, שיימכרו במשרד הכרטיסים "לאן" ובמתחם האימונים בקריית-שלום במחיר של 840 שקל למבוגר ו-630 לנוער וחיילים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק