3 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בשלושה משחקים במסגרת משחקי הגביע בישראל, צרפת ואנגליה

יום רביעי 27 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 ליון - פ.ס.ז - 1 (יחס 1.75)

למרות התיקו במחזור האחרון מול ארלס, ליון התחזקה בתקופה האחרונה והיא אחרי סרייה של ניצחונות שבעה בסך הכל בשמונת המשחקים האחרונים שלה. היא במקום ה-14 בטבלת הליגה כשהיא תארח היום את פ.ס.ז שבמקום השביעי בטבלה כשזו אחרי הפסד 3-2 בבית מול אוקזר, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ושני ניצחונות. 

פס.ז. תשחק היום ללא סהארה וללא מוריס כאשר ליון תשחק ללא טולאלאן, דלגארדו וככל הנראה גם אדרסון. מי שחוזר לשחק הוא פייד, שהיה מושעה ולא שיחק מול ארלס. עד כמה שפ.ס.ז קבוצה גדולה, היא ניצחה בהיסטוריה רק פעם אחת בליון מתוך 19 משחקים והפסידה ב-13, ניצחונה האחרון על ליון היה לפני שנתיים בליגה, כשליון מנצחת בשישה משחקים מתוך עשרת המפגשים האחרונים בין השתיים. ליון טובה יותר, היא בכושר טוב יותר ולדעתי היא תנצח כאן.

ניוקאסל - ארסנל - 2 (יחס 1.60)

אחרי שרוב הפצועים חזרו לסגל של ארסנל היא החלה לכבוש בצרורות כשהיא כובשת שלושה שערים לרשת של מנצ' סיטי במחזור האחרון בחוץ, חמישיה מול שחטיור דונייצק בליגת האלופות וצמד שערים לבירמינגהאם לפני כן. היא כרגע שניה בטבלה והיא תשחק היום בניוקאסל כשזו מנצחת 2-1 את ווסטהאם במחזור האחרון, זאת אחרי תיקו מול וויגאן ושני הפסדים רצופים למנצ' סיטי ומול סטוק. 

ניוקאסל כרגע מדורגת במקום התשיעי בטבלה ולמשחק היום היא תגיע ללא קמפבל, בן ערפה, הארפור, טיילור וגוסלינג. ארסנל תשחק ללא ואן פרסי, ראמסי ואלמוניה. ארסנל ניצחה את ניוקאסל בחמישה משחקים מתוך השישה האחרונים בין השתיים כשניוקאסל ניצחה את ארסנל לאחרונה לפני חמש שנים. לדעתי ארסנל תמשיך ביכולת שלה ולדעתי היא תנצח את המשחק הזה.

מכבי ת'א - בני סכנין - 1 (יחס 1.15)

ניצחון של מכבי ת'א על סכנין יעלה אותה סופית לסיבוב הבא, ניצחון מקרי של סכנין החלשה יפתח שוב את הקלפים בבית הזה בעבור שלוש קבוצות אחרי שנתניה ניצחה את הפועל ת'א. מכבי ת'א שניה בליגה, סכנין במקום ה-15. מכבי ת'א מנצחת את סכנין בשישה משחקים מתוך העשרה האחרונים בינהם כשסכנין מנצחת את מכבי ת' א לאחרונה לפני שלוש שנים.

 מכבי ת'א בכושר טוב. מלבד ההפסד להפועל ת'א לפני שבועיים ניצחה מכבי בחמישה משחקים רצוף. סכנין קטעה רצף של הפסדים (ארבעה) במחזור האחרון דווקא מול בית'ר ירושלים. לדעתי היום היא תחזור להפסיד. מכבי ת'א פשוט טובה ממנה בכל קנה מידה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק