יוסטון ופילדלפיה רוצות מקום בפלייאוף

המלצת WINNER NBA: יוסטון שמינית במערב, פילדלפיה שישית במזרח. פילדלפיה ניצחה את יוסטון בכל שלושת המשחקים הקודמים ביניהם, אבל הלילה הם יפגשו למשחק על החיים ועל המוות של שתיהן

יום רביעי 30 מרץ 2011
שלמה חסיד
יוסטון רוקטס ממוקמת שמינית במערב, ועכשיו הקבוצה חושבת רק פלייאוף, כשנותרו שמונה משחקים עד לסוף העונה. הקבוצה ניצחה אתמול את ממפיס 87-112, והלילה היא תשחק מול פילדלפיה לה היא הפסידה שלושה משחקים ברציפות.

ביום ראשון הפסۙדה הקבוצה למיאמי 119-125, משחק שקטע רצף של חמישה ניצחונות רצופים של הקבוצה. קיילי לוורי קלע 36 נק' בהפסד האחרון של קבוצתו לפילדלפיה 105-114 ב-12 בפברואר. לוורי אמר: "אני מאמין שהלילה אנחנו נפסיק את השליטה הבלעדית של פילדלפיה במשחקים נגדנו ונוכיח שאנחӠו לא פחות טובים".

כוכב יוסטון קווין מרטין שקלע 26.4 נק' בשש המשחקים האחרונים של קבוצתו אמר: "אנחנו בסוף העונה ולמרות שהגוף מותש ואין כוחות - רואים את חלום הפלייאוף בעיניים ולא ניתן לזה לברוח לנו. יהיה קשה הלילה אבל נבוא נחושים ועם אקסטרהȠמאמץ אנחנו ננצח".

ג'רו הולידיי קלע 20 נקודות לפילדלפיה מול יוסטון בחודש שעבר. פילדלפיה הפסידה ביום שני מול מוליכת המזרח שיקגו 85-97. פידלפיה מדורגת שישית במזרח, ומאמינה בכוחה להיכנס לתוך הפלייאוף הקרב ובא. 

משחק מספרȠ30:  פילדלפיה 76 - יוסטון רוקטס (4+), ההימור: 2

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק