ווסטהאם רוצה את בוז'אן קרקיץ'

על פי דיווחים בתקשורת באנגליה, אברהם גרנט מעוניין לצרף בינואר את חלוצה של ברצלונה, שממעט לשחק בליגה הספרדית. גרנט, לקראת המשחק הערב מול סטוק בגביע: "במשחק כזה אסור לטעות. רוצה לחזור לוומבלי"

יום רביעי 27 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 ווסטהאם של אברהם גרנט, מעוניינת לצרף בחלון ההעברות הקרוב את בוז'אן קרקיץ', חלוצה הקטלוני של ברצלונה. כך מדווחים היום כלי התקשורת באנגליה. על פי הדיווחים, ווסטהאם היא לא היחידה שמעוניינת בחלוץ, כאשר גם צ'לסי מביעה עניין.

קרקיץ', היה מצויין בשלהי העונה שעברה וכבש 7 שערים, אולם העונה הוא לא מוצא את מקומו בהרכב של גווארדיולה ועדיין לא מצא את הרשת. בווסטהאם מקווים לפתות את החלוץ ע"י מתן מקום בהרכב של "הפטישים" שנאבקים בתחתית הפרמייר-ליג. לקרקיץ' יש חוזה בברצלונה עד סוף עונת 2012/13 ומחירו מוערך בכ-13 מיליון פאונד.

בתוך כך, גרנט והקבוצה שלו שמשתרכים במקום האחרון בפרמייר-ליג מתכוננים למשחק הערב במסגרת גביע הליגה נגד סטוק סיטי. גרנט, שבעונה שעברה העפיל לגמר הגביע האנגלי עם פורטסמות', התראיין לתקשורת באנגליה לקראת המשחק.

גרנט אמר: "יהיה מאוד נחמד לחזור על ההישג שלי עם פורטסמות' וגם עם צ'לסי.  גביע הליגה הוא מפעל מאוד חשוב, ניצחנו בסנדרלנד בסיבוב הקודם וזה נתן לנו דחיפה גם לליגה. אנחנו משחקים טוב נגד קבוצות חזקות. ניצחנו כבר את טוטנהאם העונה וננסה לנצח גם את סטוק".

גרנט הוסיף: "בליגה מצבנו אומנם לא טוב אבל יש הזדמנות לתקן. בגביע אין אפשרות לתקן ואסור לנו לעשות טעויות. אני זוכר שהייתי כבר פעמיים בעבר בוומבלי עם צ'לסי וגם עם פורטסמות'. הייתי אפילו במוסקבה בגמר ליגת האלופות והמעמדים האלה מרגשים מאוד".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק