0

2 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצוӪ למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על הימור ממשחק היורוליג והימור על משחק ליגת העל לנשים

יום חמישי 31 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

משחק מספר 68:  ג'. פארגו (תל אביב) - מ. טלטוביץ' (ויטוריה) (1+). ההימור: 1

ללא דורון פרקיӠס הפצוע, אין ספק שהשחקן הכי חשוב במכבי תל אביב במשחק מול קאחה בלוראל הוא ג'רמי פארגו.

פרגו היה הקלע המוביל של מכבי תל אביב במשחק האחרון, כשקלע 23 נקודות. מנגד טלטוביץ' קלע 14 נקודות, אך גם הוא היה השחקן המוביל של קאחה.

מכיוו۟ שלקאחה יש עוד קלעים טובים כמו פרננדו סן אמטריו ודיוויד לוגן, יש סיכוי סביר שדושקו איבאנוביץ' יעדיף לשחק עליהם. ללא פרקינה מכבי עלולה להתקשות מול השחקנים הנמוכים של קאחה והם עשויים לבוא יותר לידי ביטוח.
       &nbsͰ; 
משחק מספר 54: אליצור רמלה - מכבי רמת חן (11+). ההימור: 1

אליצור רמלה רוצה לסגור הערב עניין בסדרת חצי גמר הפלייאוף לנשים כשתארח את מכבי רמת חן. הרמלאיות, שלפני שבוע זכו ביורוקאפ, נתקלו פעמיים ביריבה עיۧשת בסדרה הזאת. הקבוצה של שיקי פלאח היתה קרובה פעמיים לרשום סנסציה ולנצח את רמלה - אבל זה לא הלך לה.

 הפורוורדית של רמלה ליקו ווילינגהאם ביקשה להשתחרר מהמשחק אבל לא נענתה. רמת חן חייבית לשפר את השמירות האישיות מהמשחק הראשון, בעוד שרמלה מגוונת̠יותר ואין לה בעיה לנצח גם בתחרות קליעות.

 עדן ענבר מאמן רמלה: "כבר הפסדנו השנה לרמת חן בליגה, והם יכולים לעשות לנו את זה גם עכשיו. אנחנו חיבים לבוא מפוקסים ולגמור עם זה".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק