כדוריד: ישראל הפסידה לסלובקיה

פתיחה צולעת לכחולים לבנים, כאשר נבחרת ישראל הפסידה 24:38 ול נבחרת סלובקיה. ביום ראשון תשחק הנבחרת מול שוודיה במשחק פרידה מעידן מיימון

יום רביעי 27 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 נבחרת הכדוריד של ישראל הפסידה בפתיחת קמפיין מוקדמות היורו בסלובקיה 24:38. ביום ראשון הקרוב תשחק הנבחרת מול שוודיה שבו תפרד הנבחרת מעידן מיימון. 

עוזר מאמן הנבחרת, סער פרנקל, אמר מיד בתום המשחק לאתר האיגוד: "פתחנו את המשחק באופן סביר. באמצע המחצית הראשונה הם עשו בריחה, שידענו שיכולה להגיע בכל שלב. ניסינו להימנע ממנה אבל איכשהו ירדנו להפסקה בפיגור סביר יחסית של 6 שערים. את המחצית השנייה פתחנו טוב והיינו יכולים לחזור למשחק, אבל אז הגיעה ריצה של 0:10 שלהם.

הסלובקים שיחקו טוב מאוד, בצורה קבוצתית ולמרות שזו אכזבה גדולה מבחינתנו, צריך להרים את הראש. יש כאן חבר'ה בוגרים, הם יודעים שכל משחק לגופו. אנחנו נעשה את הסוויץ' ונתחיל בהכנות לשבדיה. בארץ עם הביתיות והקהל שלנו ניראה הרבה יותר טוב, למרות שהשבדים על הנייר טובים יותר מהסלובקים".

מהלך המשחק:

למרות התקוות הגדולות להפתיע בסלובקיה, הנבחרת המקומית שמורכבת כולה מליגיונרים המשחקים בליגות המובילות באירופה הציגה יכולת גבוהה ופתחה פער של 6 שערים עד להפסקה - 14:20. נקודת האור הייתה המשחק ההתקפי שלנו, אותו הוביל חן פומרנץ עם 6 שערים במחצית הראשונה, אבל איבודי כדור רבים ויכולת הגנתית חלשה הייתה זו שהביאה לפער הגדול כבר בסיום המחצית הראשונה.

המחצית השנייה נפתחה בצמד שערים של גל אברהם, שהורידו את ההפרש ל-4 שערים. הסלובקים השיבו מיד עם צמד משלהם ושמרו על הפער עד לדקה ה-40. מכאן, הסלובקים העלו הילוך והגיעו עד ליתרון שיא של 13 שערים (18:31) בדקה ה-52, ולפני הסיום קבעו עוד שיא - 24:38

הבקיעו לנבחרת: חן פומרנץ 9 שערים, גל אברהם 8, אבישי סמולר – 3, דן מירקוס – 2, אמיר לנגליב וגיא כהן – 1 כ"א.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק