3 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בשלושה משחקים במסגרת משחקי הליגה הבריזלאית

יום חמישי 28 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 ליגה ברזילאית:

אתלטיקו גויאניינסה - סארה - 1 (יחס 1.75)

גויאניינסה מדורגת במקום ה-14 כשלמשחק היום היא מגיעה בכושר מצויין עם שלושה ניצחונות רצופים על גווארני, ואשקו ועל קורוינתיאנס. היא תארח היום את סארה שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשזו גם משחקת מצויין והיא אחרי ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים שלה בהם היא לא מפסידה. גויאניינסהמשיגה העונה בבית מאזן של שישה ניצחונות והפסדים לצד שלוש תוצאות תיקו, סארה בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד בלבד, שש תוצאות תיקו ושמונה הפסדים. אני יהמר כאן על ניצחון ביתי של גויאניינסה רק בגלל העבודה שגויאניינסה משחקת לאחרונה בכלל לא רע כשסארה בחוץ חלשה מאוד.

סאו פאולו - אתלטיקו פארננסה - 1 (יחס 1.55)

סאו פאולו במקום התשיעי בטבלה עם הפסד לסארה במחזור האחרון, זאת אחרי שהיא מנצחת בשלושה משחקים ברצף את סאנטוס, את גרמיו ואת ויטוריה. הי אתשחק היום בבית מול פארננסה שמגיעה למשחק עם ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה ועם תיקו מול פלומינזה במחזור האחרון 2-2 בבית. פארננסה מדורגת במקום השביעי בטבלה. עד כה השיגה סאו פאולו בבית מאזן של שמונה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו וארבעה הפסדים, פארננסה בחוץ עם תשעה הפסדים ב-15 משחקים. המשחק הקודם בין השתיים נסתיים בתיקו 1-1 בפארננסה, הפעם לדעתי סאו פאולו תנצח כאן למרות שהיא הפסידה במחזור האחרון. היא קבוצה טובה יותר מפארננסה ולמרות שהעונה הזאת היא לא העונה שלה בכלל, היא טובה יותר ותנצח כאן.

פלומינזה - גרמיו - 1 (יחס 1.65)

פלומינזה מוליכה את הטבלה עם 54 נק', ממש כמו לקרוזיירו שדולקת אחריה ונקודה אחת יותר מאשר לקורינתיאנס שבמקום השלישי. הקבוצות שיחקו עד כה 31 משחקים מה שאומר שנותרו שבעה מחזורים עד סיום העונה, כך שאסור לאבד שום נקודה עד למחזור האחרון. פלומינזה לא ממש עושה את זה כשהיא לא מנצחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה בהם היא מפסידה פעמיים ומסיימת שלוש פעמים בתיקו. גרמיו מהצד השני במקום השמיני בטבלה כשהיא רחוקה האמת רק 7 נק' מהפסגה כשבקופה יש עד 21 נק'. גרמיו בכושר לא רע לאחרונה והיא עם שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים. פלומינזה בבית עם תשעה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו שני הפסדים, גרמיו בחוץ משיגה העונה ארבעה ניצחונות והפסדים ושבע תוצאות תיקו. פלומינזה ניצחה את גרמיו בסיבוב הקודם 2-1 כשלמעשה זה הניצחון היחיד שלה בחמש השנים האחרונות בהם ניצחה גרמיו בשישה משחקים מתוך עשרה. אחרי חמישה משחקים רעים, לפלומינזה אסור לאבד עוד פעם נקודות ולדעתי הפעם היא תעשה את זה. גרמיו אמנם בכושר טוב אבל פלומינזה צריכה להתעורר... אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק