המלצת WINNER למשחק NBA

אורלנדו מג'יק, שהודחה על ידי הסלטיקס בחצי גמר הפלייאוף אשתקד בנתה את עצמה מחדש בתקווה לזכות באליפות. וושינגטון רק רוצה לשפר את מאזנה השלילי מהעונה שעברה. הלילה היא תחסר את השחקן הכי טוב שלה

יום חמישי 28 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
אורלנדו מג'יק תארח הלילה את וושינגטון וויזארדס למה שנראה כמפגש קצוות, למרות שמדובר בערב הפתיחה של שתי הקבוצות, על פי מאזן הכוחות המג'יק הם מועמדים כמעט ודאיים לניצחון.

בשנה שעברה כשלה אורלנדו במשימתה להגיע לגמר האן.בי.איי (מה שעשתה ב-2009 כשהפסידה לליקרס בשישה משחקים), אחרי שהפסידה לסלטיקס בחצי הגמר בסדרה של שישה משחקים, וזאת אחרי שקודם לכן ניצחה את  שארלוט ואטלנטה בשתי סדרות שהסתיימו בסוויפים. 

אחרי ההפסד בפלייאוף' אורלנדו יצאה למקצה שיפוצים בסגל. הג'נרל מנג'ר, אוטיס סמית, הביא את  קוונטין ריצ'רדסון וכריס דוהון. דוויט הווארד, שנשאר שעברה, אמר: "ההפסד בפלייאוף היה ניצחון גדול שלנו, כי השנה אנחנו הרבה יותר טובים".

מן העבר השני הוויזרדס ידעו עונה קשה. עם מאזן של 26 ניצחונות מול 56 הפסדים, הם לפחות קיבלו את האפשרות לבחור השנה בדראפט את הכישרון העולה, ג'ון וול, הידוע כפוינט גארד מהיר, שחקן השנה של מכללת קנטאקי. לוול ממוצע של 15 ו-7 אסיסטים למשחק, אבל עוד נראה כיצד הוא יתפקד בליגה של הגדולים.

שחקן הקבוצה גילברט ארינאס אמר על וול: "הוא יהיה שחקן אדיר, אין לי בכלל ספק", אמר ובכך ביקש להזים את החששות על כך שהוא ווול לא יוכלו להסתדר ביחד במגרש.

הבעיה הכי גדולה של וושינגטון לקראת המשחק הלילה היא שגילברט ארינאס, הכוכב הכי גדול של הקבוצה הזו פצוע ולא ישחק. מה שיסלול את דרכה של אורלנדו לניצחון קליל.

משחק מספר 88 ב-WINNER.  אורלנדו - וושינגטון וויזארדס 14+. ההמלצה: 1

צילום: GETTYIMAHES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק