ביזינו את עצמנו, צריכים לתקן

מכבי ת"א ממשיכה בהכנות למשחק הליגה מול בני יהודה, כשהמטרה- לרשום ניצחון אחרי שתי תבוסות קשות. גל אלברמן: "רובנו לקחנו את ההפסדים בצורה קשה מאוד". מוטי איווניר: "אנחנו אחרי שני הפסדים ועם רצון גדול מאוד לתקן"

יום חמישי 31 מרץ 2011
שלמה חסיד
כשפגרת הנבחרת מאחוריה, במכבי תל אביב חוזרים להתמקד בנסיון שלהם לצאת מהמשבר המקצועי אשר תקף אותם לאחרונה. אחרי שתי תבוסות קשות שרשמו בשני משחקי הליגה האחרונים שלהם, הצהובים מתכוננים במלוא המרץ למשחק מול בני יהודה, כאשר המטרה היא להתאושש ולרשום ניצחון.

היום (חמישי) ערכה מכבי מסיבת עיתונאים בקרית שלום, והמאמן מוטי איווניר פתח את הדברים ואמר: "הפגרה עזרה לנו והורידה את הלחץ והתחושות הקשות. אנߗנו אחרי שני הפסדים ועם רצון גדול מאוד לתקן. שחקנים קצת התפזרו, לפעמים זה מרענן. עכשיו השחקנים כבר נמצאים כאן ויש לנו זמן להתכונן".

על ההודעה כי ימשיך לעונה נוספת על הקווים של הצהובים אמר המאמן: "שחקנים לא צריכים להיות טובים או רעים לפי ߔידיעה אם המאמן שלהם ממשיך או לא, אבל מכיוון שבכדורגל הישראלי קורים דברים לא כמו בכל העולם, אולי זה יכול להועיל. להזיק זה בטח לא יכול. אני שמח שזה קרה ומקווה שזה ישפיע בצורה חיובית".

"השחקנים מבינים את הרצון של המועדון לסיים את ۔עונה בצורה יפה ובשביל זה הם צריכים להיות טובים. אם מישהו רוצה להמשיך ולהישאר, הוא צריך להוכיח שמקומו כאן. השחקנים יודעים את זה ואני מעריך שנראה את זה. בכל מועדון, אם השחקנים שנמצאים לא מספקים את היכולת הנדרשת, המועדון לא ממשיך איתם".

על פרסומәם שונים בכלי התקשורת באשר לחיזוק הקבוצה: "מכבי ת"א גוררת עניין תקשורתי גדול, אז ברור שמגיעה תקופה מסויימת מתחילים לעלות שמות. לא דנו בשחקני רכש לעונה הבאה עדיין. יש לנו עוד מטרות לעונה הזאת, בראש ובראשונה להבטיח את המקום השלישי. אם בשמונה מөחקים שנותרו קבוצות ייאבדו נקודות והפערים יצטמצמו, נחשוב על דברים אחרים. אנחנו צריכים לדבר על מקום שלישי, לא על אליפות. את השמות והדיונים אפשר לדחות למועד מאוחר יותר".

על השעייתו של מאור בוזגלו, ממנה מסרבים ראשי הצהובים לחזור: "כל שחקן שלא נמצא חסר. הלוואי ומאור בוזגלו היה טוב גם במכבי ת"א לתקופה ארוכה. אנו יודעים מה היכולות שלו ומקווים שכשהוא יחזור מההשעיה, הוא יביא את היכולת מהנבחרת גם לקבוצה".

גל אלברמן הוסיף: "רובנו לקחנו את ההפסדים בצורה קשה מאוד כי ביזינו את עצמנו. אף אחד לא הלך ברחוב עם תחושה נעימה ואת הרושם הזה צריך לתקן. אנחנו אלו שטועים. חובת ההוכחה היא על השחקנים מהרגע הראשון". 

"אנחנו השחקנים שבענו מהשינויים, מהדיבורים והספקולציות, כך שאנחנו רוצים שקט בגזרה הזו. אין פה שחקן שיכול להתלונן או להתחמק מאחריות. אנחנו השחקנים אחראים ברוב המקרים למה שקורה בקבוצה, כך שלא אני ולא החברים שלי מתחבאים מאחורי ביקורת כלשהי".

החלוץ דימיטאר ראנגלוב הסובל מפציעה בגבו, ערך אימו۟ ריצה קל בלבד, בעוד שרן ייני שהחלים מהמחלה, שב להתאמן באופן מלא.


צילום: מכבי ת"א, האתר הרשמי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8