4

ארסנל מציגה: ברוכים השבים

המנג'ר ארסן ונגר יקדם בברכה לא פחות מארבעה שחקני מפתח שישובו מפציעה ויעמדו לרשותו במשחק הפרמייר-ליג מול בלקבורן באצטדיון האמירויות- פברגאס, סונג, וולקוט ואבו דיאבי

יום חמישי 31 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
ۑארסנל נושמים לרווחה. אחרי מסכת פציעות ארוכה שתקפה את הקבוצה, לרשותו של המנג'ר ארסן וגנר יעמדו ביום שבת הקרוב במשחק מול בלקבורן באצטדיון האמירויות, לא פחות מארבעה שחקני מפתח.

הקפטן ססק פברגאס, אלכס סונג, תיאו וולקוט ەאבו דיאבי- כולם ישובו אחרי שנעדו מהמשחק האחרון של הקבוצה מול ווסט ברומיץ' שהסתיים בתיקו 2:2: "כולם כשירים", אמר ונגר לאתר הרשמי של ארסנל, "עוד לא החלטתי אם הם יפתחו את המשחק, אבל הם יעמדו לרשותי".

ונגר אופטימי גם לגבי רובין ואן פרסי, ניקולאס בנדטנר וארון ראמזי, שנפצעו במהלך משחקי הנבחרות שלהם בסופ"ש האחרון, אבל החלטה לגבי השלושה תתקבל לאחר האימון המסכם ביום שישי: "לגבי ואן פרסי, סיכוי גדול שיהיה כשיר. הוא צריך לעבור אבחנה אחרונה בשישי, אבל אני מאמין שהוא יוכל לשחק̮ בנטנדר נמצא באותו המצב, הוא יעבור בדיקה בקרסול ונדע לאחריה".

למעשה, יש לנו מספר שחקנים שצריכים לעבור בדיקות מחר (שישי). ראמזי ייבדק במפשעה, בנדטנר בקרסול ו-ואן פרסי בברך. אני אחליט לגביהם לאחר האימון", הוסיף המנג'ר הצרפתי של התותחנۙם.


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק