רוצים את סאנצ'ז, לא בכל מחיר

באינטר מאשרים את ההתעניינות בחלוץ אודינזה, אך אינם בכוונתם לשלם עבורו את ߔסך של 35 מיליון יורו: "במידה והסכום הנדרש עבורו יהיה גמיש, אנחנו בהחלט נהיה מעוניינים"

יום שישי 01 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
באינטר מאשרים את הרצון העז לרכוש את אלכסיס סאנצ'ז, החלוץ הצ'יליאני בן ה-21 של אודינזה, אך מסייגים זאת בטענה כי אין בכוונת המועדון לשלם עבורו את הסך של 35 מיליון יורו.

סאנצ'ז הבקיע 12 שערים ב-27 משחקי ליגה בהם לקח חלק, ובלט בשיתוף הפעולה המצוין שלו עם החלוץ אנטוניו די נטאלה, שהרשית לא פחות מ-25 פעמים העונה.

לפי דיווחים שונים, הצ'יליאני מבוקש ע"י מספר קבוצות בסרייה A, כמו גם בריאל מדריד, ברצלונה וצ'לסי, אבל בېינטר חוזרים ואמרים כי התקציב עלול להוות בעיה בעניין, כך אישר היום מרקו ברנקה, המנהל המקצועי של הנראזורי.

"סאנצ'ז 'התפוצץ' מאז הפעם האחרונה שדיברתי עם אודינזה עליו", אמר ברנקה. "אבל, אם אנחנו נכנסים לנושא התשלוםȬ אני חושב שזה יהיה בעייתי עבורנו. במידה והסכום הנדרש עבורו יהיה גמיש, אנחנו בהחלט נהיה מעוניינים".

בסוף השבוע הקרוב ייערך הדרבי של מילאנו, אשר יפגיש את אינטר ומילאן למשחק צמרת גורלי, כאשר רק שתי נקודות מפרידות ערב המחזור ה-31 בליגה האיטלۧית בין הרוסונרי במקום הראשון לנראזורי במקום השני.


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק