לפני ארסנל: יש לגרנט את הזמן

דיוויד גולד, מבעלי קבוצתו של אברהם גרנט, מבהיר לפני משחקה של ווסטהאם מול ארסנל כי מעמדו של המאמן יציב ומוסיף: "הניצחונות עוד יגיעו". אברהם גרנט: "משחק מול ארסנל הוא הקשה ביותר בליגה"

יום שישי 29 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

למרות המקום האחרון בליגת הפרמייר ליג עם מאזן של ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו וחמישה הפסדים, אברהם גרנט וקבוצתו ווסטהאם קיבלו זריקת עידוד חשובה ביותר מאחד מבעלי הקבוצה, דיוויד גולד.

האחרון התראיין למספר כלי תקשורת באנגליה וגיבה את מאמנו הישראלי וצוות האימון שלו לחלוטין. ווסטהאם, שהצליחה לנצח באמצע השבוע את סטוק בהארכה ולהעפיל לרבע גמר גביע הליגה, יודעת שאף על פי שהיא חייבת נקודות וניצחונות בדחיפות בליגה, לפניה עוד מספר יריבות חלשות במהלך הסיבוב הראשון, וכי ארסנל בחוץ היא לא יריבה שדווקא אותה הפטישים צריכים לשאוף לנצח, אם כי מדובר בעוד דרבי של לונדון, בעל חשיבות מרובה יותר לאוהדים.

דיוויד גולד נשמע נחרץ לגבי עתידו של הישראלי ואמר: "מגוחך לדבר על מעמדו של גרנט עכשיו. אנחנו מתכוונים לתת לו זמן, יש צוות אימון מוכשר מאוד ושחקנים איכותיים. הניצחונות עוד יגיעו".

גרנט עצמו התייחס בקצרה לקראת המשחק, וכמובן הנמיך את הציפיות לאור כושרן של שתי הקבוצות העונה: "זה המשחק הקשה ביותר שיש , אבל אנחנו ננסה לעשות את המיטב שלנו. אין בפרמיירליג משחקים קלים אבל הכל יכול לקרות".

צילום: Getty Images

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק