לבקשת ההנהלה: ביטון מחוץ להרכב

הפועל פ"ת ומכבי חיפה מתכוננות לקראת משחק הליגה ביום ראשון. דודו ביטון תורגל מחוץ להרכב הפועל פ"ת, כנראה בעקבות הסכסוך מול טוברוק. יעקב שחר הגיע לאימון הירוקים ואמר: "מחכים לראות את חיפה שכולנו מכירים"

יום שישי 29 אוקטובר 2010
אסף בילגורי
הפועל פ"ת, תחת המאמן החדש יובל נעים, השיגה נקודת חוץ יקרה במחזור הליגה האחרון מול הפועל באר-שבע וכעת היא תנסה להפתיע גם את מכבי חיפה. הבוקר (שישי) ערכו המלאבסים אימון בוקר ובו נראו 2 שינויים מפתיעים למדי

הראשון הוא חלק הקרב המתמשך בין הנהלות הפועל פ"ת ונס טוברוק, על חשבונו של מלך שערי הקבוצה, דודו ביטון. כזכור, לביטון קיים בחוזה מול הפועל פ"ת סעיף המאפשר לו להשתחרר כבר בחודש ינואר הקרוב לאירופה, כשלהפועל פ"ת אין מילה בנושא. מאז החליטה ההנהלה שלא להריץ את החלוץ על חשבונה, למקרה שכבר בעוד חודשיים הוא יעזוב ללא תמורה.

ככל הנראה, יובל נעים תירגל בהרכב הפותח את עידן אקסברד על חשבון דודו ביטון בעקבות בקשתה של הנהלת הקבוצה. למרות זאת, ייתכן כי ביטון יהיה בכל זאת האיש שיפתח בין 11 שחקני ההרכב של פ"ת. שחקן נוסף שעשוי שלא לעמוד לרשותו של נעים ביום ראשון הוא החלוץ הצעיר ארמון בן נעים, שנזרק הבוקר לפני סוף האימון על-ידי נעים עצמו.

שינוי נוסף בהרכב הוא הקבוצה הוא הצבתו של יגאל אנטבי בצד ימין של ההגנה. האחרון מתאמן בקבוצה בימים האחרונים ומרשים את הצוות המקצועי לטובה. אנטבי צפוי לחתום על חוזה בקבוצה ביום ראשון הקרוב, ולא מן הנמנע כי אם יספיק לעשות זאת יפתח בהרכב.

בצד השני, מכבי חיפה ערכה את אימון הבוקר וזכתה לביקור של הנשיא, יעקב שחר שהגיע לצד סגנו, עוזי מור. נשיא הקבוצה פתח את אסיפת השחקנים ואמר: "המשחק מול הפועל פ"ת לא פחות חשוב מזה שייערך בשבוע הבא מול הפועל ת"א. כולם מחכים לראות את מכבי חיפה שהם מכירים". מיד אחריו שוחח במפתיע עם השחקנים גם עוזי מור שהוסיף: "זאת אחת הקבוצות הכישרוניות ביותר שהייתה לנו. אנחנו יותר טובים היום מהקבוצה שלנו שזכתה באליפות לפני שנתיים".

בפן המקצועי, יניב קטן תורגל בהרכב הפותח והוא אמור לשחק כרגיל. עלי עותמאן לא התאמן גם הבוקר ואת מקומו צפוי לתפוס אייל משומר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק