הפתעת העונה האמיתית

כולם לעגו לפרוספר אזגי על שקיים מחנה אימונים טרום עונתי בוילה שלו באשקלון, אבל בינתיים הפועל אשקלון מתגלה כמרענן הרשמי של הליגה. איפה הם ואיפה מלמיליאן?

יום שישי 29 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

10 נקודות צברה עד עכשיו הפועל אשקלון בשבעת מחזורי ליגת העל. מדובר בסיפור הצלחה יפה מאוד לעולה חדשה, סינדרלה מעיר מרוחקת שאיש לא נתן לה צ'אנס להתברג בליגה הראשונה וכולם חשבו שהיא תשוב לליגה הלאומית באותה המהירות בה היא עלתה.

בקיץ האחרון היו פרסומים שליליים על כך שפרוספר אזגי, הבעלים של הקבוצה, ביקש לחסוך על מחנה האימונים וכינס את שחקני הקבוצה בוילה הפרטית שלו באשקלון. אלא שבעיר לא מתייחסים יותר מדי ברצינות לתקשורת התל אביבית ומשחקים כדורגל שוטף, כאשר רק בשבת האחרונה הם עשו תיקו 2:2 מול המובילה, עירוני קריית שמונה, שבה הבעלים איזי שירצקי דווקא כן זוכה לביקורת מצוינת וסיקור נרחב.

אני לא יודע למה לא מפרגנים לאשקלון, אבל אנחנו כאן כדי לספר לכם שהפועל אשקלון היא קבוצה יוצאת מן הכלל, משפחה חמה הקולטת שחקנים היטב. מזלו הגדול של ערן לוי שהוא נחת שם ולא בבית"ר ירושלים, כי באשקלון הוא בא לידי ביטוי ומוביל את הקבוצה מדי שבוע. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לו בבירה אצל אורי מלמיליאן. אגב, בקיץ האחרון עזב מלמיליאן את אשקלון וטען שהוא לא רוצה להיות תחת אזגי. מאז כולם ראו את הנעשה בבית וגן ומה עובר על הפועל לאשקלון. הלוואי שהם רק ימשיכו לעלות ולגדול. 

לאשקלון יש גם מנכ"ל יוצא מן הכלל, צ'יקו מגיה, שגדל בנוער של מכבי תל-אביב וכולם ראו בו היורש של אמיר שלח, עד שפציעה נאלצה לגרום לפרישה מוקדמת במיוחד. כעת, בגיל 30, הוא המנכ"ל הצעיר ביותר והמוכשר בארץ. בראבו.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק