משחקו האחרון בסאן סירו?

אלסנדרו דל פיירו עשוי לשחק מחר בפעם האחרונה על כר הדשא במילאנו: "רוצה להמשיך לשחק כדורגל, אם לא ביובנטוס אז מחוץ לאיטליה". גם במילאן מתכוננים: "המשחק החשוב ביותר העונה" אמר רוביניו

יום שישי 29 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

אצטדיון סאן סירו במילאנו יארח בשבת בערב את אחד ממשחקי העונה המרתקים של הליגה האיטלקית בין מילאן ויובנטוס, אבל ייתכן וזהו לא יהיה עוד משחק צמרת. ישנה אפשרות סבירה בהחלט כי זהו יהיה המשחק האחרון של אלסנדרו דל פיירו באצטדיון הסאן סירו.

לקראת המפגש בין השתיים נשאל דל פיירו על האפשרות, וכמו תמיד ידע איך לענות: "אני ארצה להמשיך לשחק ביונטוס גם מעבר לעונה הנוכחית ולעבור איתה לאצטדיון החדש. החוזה שלי מסתיים בחודש ביוני ואצטרך לשבת עם יובנטוס בסוף העונה. אני רוצה להמשיך לשחק ביובנטוס. אם לא ביובה אז מחוץ לאיטליה, אני רוצה להמשיך לשחק כדורגל".

על-פי פרסומים במהלך השבועות האחרונות בתקשורת האיטלקית, נראה כי יובנטוס עשויה להציע ל"נסיך" להישאר במועדון, אולם בתפקיד ניהולי בלבד. 

אחרי ההצהרה על כך שבאיטליה הוא לא יישאר אם לא יאריך את חוזהו ב"גברת הזקנה", התייחס לקראת המשחק מול הרוסונרי: "ניצחון על מילאן יהיה הישג נהדר". 

אבל גם בצד השני של המשחק דרוכים במיוחד. מילאן ניצבת במקום השני בטבלה,
2 נקודות מתחת ללאציו המפתיעה והיא מקווה להמשיך בריצה הטובה. האם זהו המשחק החשוב ביותר שלה העונה? תלוי את מי שואלים.

רוביניו, שהגיע באיחור ומתחיל להיכנס לעניינים לאחרונה, אמר בשם הרוסונרי: "החברים לקבוצה סיפרו לי שזהו המשחק החשוב ביותר של העונה. אנחנו רוצים לנצח כל משחק. הליגה האיטלקית קשה מאוד, אבל אני נהנה מאוד לשחק במילאן. אני מקווה להישאר כאן שנים רבות".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק