זה העלה בי זכרונות מתוקים

מאמן הפועל ירושלים לשעבר, שרון דרוקר, התייחס לזכייתה של הקבוצה בגביע המדינה ונזכר בזכייתו ביול"ב קאפ: זה הישג גדול. ארקדי דאידמק שוחח עם דני קליין ועשוי לחזור לתמוך בקבוצה

יום שישי 09 פברואר 2007
שלמה חסיד

ההישג הגדול של הפועל ירושלים עם הזכייה בגביע המדינה מעורר גל של נוסטלגיה מסביב לקבוצה. 

המאמן לשעבר של הקבוצה, שרון דרוקר, ומאמן אוסטנד הבלגית בהווה, שזכה עם הקבוצה בגביע יול"ב לפני 3 שנים, במה שנחשב להישג הגדול ביותר של הקבוצה עד כה, העניק ראיון ל-TELESPORT  בעקבות הזכייה בתואר.

דרוקר אמר: "זה הישג גדול. מגיע לכולם יישר כוח. זה העלה בי זכרונות מתוקים מהחגיגות שלנו, מהאוהדים שכ"כ צמאים להצלחות. אני מאחל לירושלים שיהיה לה רק טוב.

"הם עושים עבודה טובה לאחר שהתאוששו מהתחלה לא טובה ומגיע להם כל הכבוד".

על המשך העונה של ירושלים: "זו שאלה שכולם שואלים עכשיו אם ירושלים יכולה לקחת אליפות. זו שאלה מתבקשת לאור מה שקרה בחצי הגמר והגמר.

"הדרך עוד ארוכה. הדברים פה יכולים להשתנות. בכדורסל יש המון תהכליכים. אף אחד לא חשב לפני חודש שירושים ייראו כמו שהם נראים עכשיו וזה גם יכול לקרות למכבי. פתאום דברים יכולים להתחבר והכל יכול לקרות בספורט וזה מה שיפה בספורט ובכדורסל".

על המשחק של מכבי ת"א נגד טאו ויטוריה בשבוע הבא בפתיחת הטופ 16: "מכבי יכולה לנצח כל קבוצה".

גאידמק עשוי לחזור לתמוך

יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין, שוחח אמש בסיום המשחק טלפונית עם הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק.

כידוע, גאידמק תמך כספית בקבוצה, אך התנתק ממנה לאחר שלא היה מרוצה מניהול הקבוצה. עפ"י השיחה ישנה אפשרות שגאידמק יחזור לתמוך בקבוצה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק