6 המלצות WINNER ליום שבת

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בששה משחקים במסגרת הפרמייר ליג והליגה האיטלקית

שבת 30 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 ליגה אנגלית:

אברטון - סטוק - 1 (יחס 1.40)

אברטון מגיעה למשחק היום בכושר לא רע אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד בהם היא מנצחת פעמיים ומסיימת בשתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את סטוק שמדורגת במקום ה-13 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדי ליגה רצופים. אברטון תשחק היום ללא רודוויל, פלאיני ואוסמאן כשסטוק תחסר את סיבידה. אברטון להערכתי תמשיך ביכולת שלה וסטוק מהצד השני, תפסיד פעם שלישית רצוף.

בלקבורן - צ'לסי - 2 (יחס 1.25)

בלקבורן מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, שלושתם בחוץ. היום היא תחסר למשחק את אנדרוס והיא תשחק מול צ'לסי שמגיעה למשחק היום מהמקום הראשון בטבלה עם שבעה ניצחונות בתשעה משחקים כשהיא אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה, בכולם היא ניצחה בתוצאה זהה של 2-0. צ'לסי תחסר למשחק היום את לאמפרד, ראמירז ואת בניון אך גם ללא השלושה, היא צריכה לנצח בבלקבורן. אני מסמן כאן 2.

וולבס - מנצ' סיטי - 2 (יחס 1.45)

וולבס במקום ה-19 בטבלה, המקום הלפני אחרון והיא אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה ולמרות שהיא שיחקה מצויין במשחק הגביע באמצע השבוע מול היונייטד, היא ירדה מנוצחת 3-2. וולבס תחסר למשחק היום את זובאר את קראדוק ואת גווארדיולה. הסיטי מהצד השני אחרי הפסד 3-0 לארסנל במחזור הליגה האחרו, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים, אחד בליגה האירופית על לך פוזנאן ופעמיים בליגה על בלאקפול ומול ניוקאסל. הסיטי תחסר למשחק היום את טבז, קולארוב, טורה ואת ג'ונסון אך לדעתי היא מספיק חזקה בכדי לנצח בחוץ את וולבס החלשה.

פולהאם - וויגאן - X (יחס 3.15)

שתי הקבוצות מדורגות צמודות בחלק התחתון של הטבלה. פולהאם מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים לברומיץ' ולטוטנהאם כשהיא בסך הכל אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון בהם היא מפסידה בשלושה משחקים. פולהאם תחסר למשחק היום את סנדרוס, זאמורה ואת מרפי. מול פולהאם תשחק היום וויגאן שתחסר את מקארטי ואת בויסה כשהיא מגיעה למשחק היום בסך הכל בכושר לא רע אחרי חמישה משחקים ללא הפסד עם שלוש תוצאות תיקו בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה ועם ניצחון 2-0 על סוונסי במשחק הגביע לפני מספר ימים. פולהאם בגדול טובה יותר מוויגאן אך ביכולת העכשווית שלה אני לא חושב שהיא תשיג כאן יותר מנקודה. אני מסמן כאן X.

ליגה איטלקית:

רומא - לצ'ה - 1 (יחס 1.25)

רומא כרגע במקום ה-14 בטבלה והיא לא מראה סימני התאוששות מהפתיחה החלשה שלה העונה. במחזור האחרון היא נפרדת בתיקו מאופס מול פארמה החלשה כשלפני כן היא מפסידה בבית בליגת האלופות 3-1 מול באזל השוויצרית. רומא תארח היום את לצ'ה שמדורגת במקום העשירי בטבל הכשזו אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. רומא מציגה יכולת חלשה מאוד במשחקי החוץ שלה, כשבבית היא מנצחת פעמיים בארבעת המשחקים שלה. לצ'ה מנגד מציגה דווקא בבית יכולת חזקה מאוד עם שלושה ניצחונות ותיקו, אך בחוץ היא חלשה מאוד עם תיקו אחד ושלושה הפסדים. לדעתי רומא יכולה וצריכה לעשות את העבודה מול לצ'ה הקטנה.

מילאן - יובנטוס - X (יחס 3.05)

משחק ענק יש לנו הערב בין מילאן מלאת הכוכבים שמדורגת במקום השלישי בטבלה אל מול יובנטוס שבמקום החמישי בטבלה. מילאן מגיעה למשחק היום בכושר לא רע אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים כשבין לבין היא מפסידה לריאל מדריד בליגת האלופות. שחקנה של מילאן, רונאלדיניו קיבל השבוע זימון מחודש לנבחרת בראזיל, מה שרק יעלה את המורל שלו מעתה בכל משחק. יובה מהצד השני מגיעה למשחק היום אחרי ארבע תוצאות תיקו במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, שלושה פעמים בליגה ופעם אחת בליגה האירופית. מילאן ניצחה את יובה פעמיים במהלך העונה שעברה 3-0 בבית ו-3:0 גם בחוץ. יובה ניצחה פעמיים בלבד בסן סירון לצד חמישה ניצחונות בלבד של מילאן בבית על יובה במהלך 17 משחקים. תשע פעמים נפרדו הקבוצות האלו בתיקו במגרש הזה ולמרות שמילאן מגיעה למשחק היום בכושר טוב, לדעתי יובה לא תיפול ממנה ואחרי ארבע תוצאות תיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה, היא תשיג תיקו נוסף. הייתי בכל זאת מגבה בניצחון קטן של מילאן.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק